×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Emīlijas Beļakovas gleznu personālizstāde “Sajūtu pasaule” Siguldas pagasta bibliotēkā

22. janvāris - 29. februāris

22. janvārī plkst. 17.00 Siguldas pagasta bibliotēkā, Zinātnes ielā 7b, norisināsies Emīlijas Beļakovas gleznu personālizstādes “Sajūtu pasaule” atklāšanas svētki.

Emīlija ir jauna māksliniece no Siguldas. No sešu gadu vecuma Emīlija apmeklē Ritas Ingas Freimanes bērnu gleznošanas nodarbības. Vislabāk Emīlijai patīk gleznot ar akvareļu krāsām un veidot skices ar ogli un zīmuli. Emīlija ir veikusi arī īpašus pasūtījumu darbus, kā arī guvusi augstus rezultātus skolēnu mākslu konkursos Latvijā, piemēram, ar darbu “Purvītis Turaidā” ieguvusi 1. vietu Ogres Mūzikas un mākslas skolas rīkotajā konkursā “Ar Purvīša acīm”, kā arī ieguvusi 3. vietu Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotajā zīmējumu konkursā “Mana drošā pasaule”.

Šajā izstādē māksliniece atlasījusi savas mīļākās gleznas, ar kurām vēlas iepriecināt ikvienu izstādes apmeklētāju. Izstāde skatāma līdz 29. februārim.

Pasākumi