×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Vidzemes novadu 2024. gada ātrā šaha komandu čempionāts Mālpils Sporta centrā

17. februāris 09.00

Sestdien, 17. februārī, Mālpils Sporta centrā notiks “Ala Lignea” 1. Vidzemes novadu komandu šaha čempionāts. Sacensību rīkotājs – Siguldas šaha klubs – uz pirmo Vidzemes čempionātu ir aicinājis 18 novadu komandas no visām pašvaldībām Vidzemes ģeogrāfiskajās robežās.

Līdzīgas sacensības agrāk nav notikušas, taču senāk Mālpils bija regulāra Pierīgas pašvaldību šaha turnīru vieta. Tagad tradīcijas atjaunojas jau plašākā mērogā. Komandas sastāvā jābūt vismaz vienai sievietei, kas spēlēs pie 4. galdiņa un vēl trīs spēlētājiem pie pārējiem trim galdiņiem. Iepriekšējie pieteikumi liek domāt, ka cīņa par pirmajām trim komandu vietām būs spraiga, jo dalībnieku sastāvs daudzās komandās ir līdzvērtīgs un uzvarētājs nav prognozējams. Sacensību direktors ir Mālpils meistarkandidāts Ģirts Lielmežs.

Pasākumi