×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Eberspacger Pasaules kausa 8. posms kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”

24. februāris - 25. februāris

24. un 25. februārī bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies Eberspächer Pasaules kausa astotais posms kamaniņu sportā. Šis ir otrais gads, kad Latvijā starptautiska līmeņa sacensības norisināsies divas nedēļas nogales pēc kārtas. Sacensībās startēt pieteikušies 135 sportisti no 16 valstīm.

Latvijas Nacionālo kamaniņu sporta izlasi pārstāvēs 20 sportisti: Elīna Ieva VītolaSigita Bērziņa, Kendija Aparjode, Frančeska Bona, Kristers Aparjods, Gints Bērziņš, Kaspars Rinks, Roberts Dreimanis, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs, Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis, Anda Upīte/Zane Kaluma un Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna.

Piektdien, 23. februārī, Nāciju kausā par vietu pamatsacensībās cīnīsies Gints Bērziņš, Roberts Dreimanis, Zane Klauma, Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs. Savukārt, Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis un Frančeska Bona Nāciju kausā startēs bez iespējas kvalificēties pamatsacensībām, jo sieviešu konkurencē valstsvienību var pārstāvēt četras dāmas, bet divvietīgo ekipāžu – trīs dueti.

Aicinām atbalstīt sportistus klātienē, taču, ja tāda iespēja nav, tad atgādinām, ka Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem varēs sekot līdzi arī tiešraidē – “TV6”, portālā “tv3.lv”, “TV3 Play”, kā arī “Go3”.

Silto laikapstākļu dēļ starta laiki sacensību dienās var mainīties.

 

Svētdien, 25. februārī, silto laikapstākļu dēļ BMW Sprinta kausa starts būs par 15 minūtēm ātrāks.

 

Sestdien, 24. februārī:

 • plkst. 10.00 – 1. brauciens sievietēm;
 • plkst. 11.25 2. brauciens sievietēm;
 • plkst. 12.55 1. brauciens vīriešu divvietīgajām ekipāžām;
 • plkst. 13.40 1. brauciens sieviešu divvietīgajām ekipāžām;
 • plkst. 14.40 2. brauciens vīriešu divvietīgajām ekipāžām;
 • plkst. 15:30 2. brauciens sieviešu divvietīgajām ekipāžām.

Svētdien, 25. februārī:

 • plkst. 10.30 – 1. brauciens vīriešiem;
 • plkst. 12.35 – 2. brauciens vīriešiem;
 • plkst. 14.15 BMW Sprinta kauss sievietēm;
 • plkst. 15.05 BMW Sprinta kauss vīriešu divvietīgajām ekipāžām;
 • plkst. 15.35 BMW Sprinta kauss sieviešu divvietīgajām ekipāžām;
 • plkst. 16:20 BMW Sprinta kauss vīriešiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi