×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 21. aprīlis
Šodien sveicam: Marģers, Anastasija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Inas Servutas tamborētu rotaļlietu un mīļmantiņu izstādeSiguldas novada bibliotēkā

6. februāris - 29. februāris

Februārī Siguldas novada bibliotēkā ģimenes ar bērniem, rokdarbnieki un ikviens cits interesents aicināts apskatīt Inas Servutas tamborēto rotaļlietu un mīļmantiņu izstādi. Tajā skatāmi tamborēti dzīvnieki un grāmatu varoņi.

Katra rotaļlieta ir unikāla un kvalitatīvi veidota. Rotaļlietas ir tamborētas no kokvilnas un akrila dzijas. Tās ir maigas pieskārieniem un ērti satveramas ar mazuļu rokām. Vienas rotaļlietas radīšana var aizņemt vairāk nekā nedēļu.

Ina Servuta ir zīmola “Mimi Toys” radītāja. Interese par rotaļlietu tamborēšanu viņai aizsākās 2013. gadā pēc pirmās meitas dzimšanas. Tā tapa pirmais rotaļu kaķis – ļoti ērts mazajām rociņām, noderīgs brīdī, kad nāca pirmie zobiņi, un bija mīļmantiņa, ejot gulēt.

Ieeja – bez maksas.

Pasākumi