×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Raibu raibā mozaīka” Mālpils bibliotēkā

20. februāris - 07. aprīlis

Mālpils bibliotēkā no 20. februāra līdz 7. aprīlim apskatāma jauna Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu mācību darbu izstāde “Raibu raibā mozaīka”.

Ekspozīcija dalās divās daļās. Vienā telpā skatāmi pie Māras Ārentes stikla dizaina stundās radītās krāsaino stikliņu kompozīcijas. No nelielajiem stikla elementiem izveidotas gan abstraktas, gan reālistiskas kompozīcijas uz balta un melna kartona, kā arī caurspīdīga stikla fona. Savukārt krāsainās papīra mozaīkas ietekmējusi Dinas Dubiņas izstāde Mālpils Kultūras centrā. Krāšņo emalju vietā izmantotas iepriekšējo gadu kalendāru fotogrāfijas, bet mozaīkas princips ir ievērots. Darbi papildināti un apvienoti ar zelta krāsu. Dubiņas izstāde pētīta un darbi veidoti skolotājas Ērikas Zuteres vadībā.

Pasākumi