×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 10. jūnijs
Šodien sveicam: Malva, Anatols, Anatolijs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Semināri/apmācības

Aicina piedalīties informatīvajā seminārā par šā gada platību maksājumiem

6. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Siguldā, Zinātnes ielā 7, Siguldas pagasta Kultūras namā, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Pierīgas birojs aicina piedalīties bezmaksas informatīvajā seminārā “Aktuālā informācija 2023. gada platību maksājumiem”.

Semināra ietvaros aktuāla informācija par tiešo maksājumu vispārējiem nosacījumiem, ekoshēmām, agrovides, bioloģiskās lauksaimniecības un BDUZ atbalsta nosacījumiem, papildus atbalstu jaunajiem lauksaimniekiem, saistīto atbalstu, kā arī par atbalsta maksājumu pieteikumu iesniegšanu, uzraudzību. Lauku atbalsta dienesta digitālajiem rīkiem, lauksaimniecībā izmantojamās zemes pārvaldības sistēmu.

Semināra lektori: Solvita Ķikāne, LAD Lielrīgas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja, Natālija Zarkeviča, Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvaldes, Eiropas Savienības tiešmaksājumu daļas vadītāja un Beāte Cīrule, Valsts augu aizsardzības dienesta Integrētās augu aizsardzības daļas vecākā inspektore.

____________________

Apmācības medniekiem un medību vadītājiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Siguldā organizē mednieku un medību vadītāju kandidātu apmācību, kuru ilgums, atbilstoši MK noteikumiem Nr.110, ir 40 teorijas stundas (mednieku kandidātiem) un 24 stundas (medību vadītājiem).

Apmācības norisināsies nedēļas nogalēs vai darba dienu vakaros un tiks piesaistīti labākie lektori konkrētajā jomā no Valsts meža dienesta, Valsts policijas, kā arī citām institūcijām un organizācijām. Kursanti tiek nodrošināti ar mācību izdales materiāliem, šautuves pakalpojumiem un apmācību praktiskajā šaušanā.

Pēc pilna apmācību kursa apgūšanas, dalībniekiem tiek izsniegta Izziņa par apmācību, kas derīga mednieka vai medību vadītāja eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā.

Pieteikšanās un sīkāku informāciju par apmācībām iespējams saņemt pa tālruni 28323647.

Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ineta.eriksone@sigulda.lv.

____________________
*** Informāciju sagatavoja un apkopoja:
Siguldas novada pašvaldības galvenā lauku attīstības speciāliste
Ineta Eriksone

 

Pasākumi