Otrdiena, 18. decembris
Šodien sveicam: Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
Laika ziņas: Sigulda -5.1℃, D vējš 2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Semināri/apmācības

Notiks bezmaksas seminārs „Tava uzņēmuma izveidei”

Piektdien, 26.oktobrī, Dārza ielā 2A, Siguldā, plkst.11.00 notiks praktisks bezmaksas seminārs „Tava uzņēmuma izveidei”, kurā uzstāsies lektore, zīmolvede Lolita Ozoliņa.

Lolitas līdzšinējais darbs ir saistīts ar jaunu produktu, uzņēmējdarbības uzsākšanas, pakalpojumu un zīmola attīstību, komunikācijas projektu izstrādi maziem un vidējiem uzņēmējiem, un valsts institūcijām.

Šobrīd pieejamie atbalsta instrumenti (atbalsta programmas, aizdevumi, konsultācijas) – „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”, „Nodarbinātības valsts aģentūra”, „ALTUM” „Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs”. Kā viena no atbalsta instrumentu iespējām – 100% grants jeb atbalsts.

Semināra noslēgumā ir iespēja pieteikt savu dalību piecu dienu mācībām sava biznesa plāna izveidei (bezmaksas).

Aicinām pieteikt dalību seminārā, rakstot uz e-pasta adresi Kristine.ragaine@llkc.lv līdz 25.oktobrim.

____________________
 
Apmācības medniekiem un medību vadītājiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Siguldā organizē mednieku un medību vadītāju kandidātu apmācību, kuru ilgums, atbilstoši MK noteikumiem Nr.110, ir 40 teorijas stundas (mednieku kandidātiem) un 24 stundas (medību vadītājiem).

Apmācības norisināsies nedēļas nogalēs vai darba dienu vakaros un tiks piesaistīti labākie lektori konkrētajā jomā no Valsts meža dienesta, Valsts policijas, kā arī citām institūcijām un organizācijām. Kursanti tiek nodrošināti ar mācību izdales materiāliem, šautuves pakalpojumiem un apmācību praktiskajā šaušanā.

Pēc pilna apmācību kursa apgūšanas, dalībniekiem tiek izsniegta Izziņa par apmācību, kas derīga mednieka vai medību vadītāja eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā.

Pieteikšanās un sīkāku informāciju par apmācībām iespējams saņemt pa tālruni 28323647.

Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ineta.eriksone@sigulda.lv.

____________________
*** Informāciju sagatavoja un apkopoja:
Siguldas novada pašvaldības galvenā lauku attīstības speciāliste
Ineta Eriksone

 

Pasākumi