×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, Z vējš 7.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Semināri/apmācības

Lauksaimnieki aicināti piedalīties vebinārā par pieteikšanos platību maksājumiem

6. aprīlī Lauku atbalsta dienests organizē informatīvu vebināru par pieteikšanos platību maksājumiem. Pasākums notiks tiešsaistē no plkst. 10.00 līdz 12.00. Interesenti vebinārā varēs piedalīties, noskatoties to Lauku atbalsta dienesta tīmekļa vietnē un sociālo tīklu vietnē YouTube.

Lauku atbalsta dienesta pārstāvji vebināra laikā lauksaimniekiem sniegs aktuālo informāciju par šā gada pieteikšanās procesu platību maksājumiem – nosacījumiem to saņemšanai, būtiskākajām izmaiņām Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā, iesniegumu pieņemšanu mutvārdos pa tālruni, kā arī atbildēs uz citiem jautājumiem no dalībnieku puses.

Arī šoreiz dienesta tīmekļa vietnē pēc vebināra būs pieejams tā ieraksts. Vebināram pieteikties iepriekš nav nepieciešams, taču interesentiem ir iespēja savus jautājumus iesūtīt jau pirms pasākuma, rakstot uz e-pasta adresi prese@lad.gov.lv līdz 1. aprīlim.

Dalība vebinārā ir bez maksas.

Vienlaikus Lauku atbalsta dienests atgādina, ka no 12. aprīļa lauksaimnieki varēs pieteikties platību maksājumiem, aizpildot Vienoto iesniegumu Lauku atbalsta dienesta Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā. Pēdējais datums, kad varēs pieteikties platību maksājumiem bez atbalsta apjoma samazinājuma, ir 23. maijs. Ja Vienotais iesniegums tiks iesniegts periodā no 24. maija līdz 15. jūnijam, atbalsta apjomam tiks piemērots 1% samazinājums par katru nokavēto darbdienu. Samazinājumu sāks piemērot jau no 24. maija.

Plašāka informācija par dienesta darbu un pieejamo atbalstu pieejama, sazinoties ar Lauku atbalsta dienesta speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 67095000.

__________

Apmācības medniekiem un medību vadītājiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Siguldā organizē mednieku un medību vadītāju kandidātu apmācību, kuru ilgums, atbilstoši MK noteikumiem Nr.110, ir 40 teorijas stundas (mednieku kandidātiem) un 24 stundas (medību vadītājiem).

Apmācības norisināsies nedēļas nogalēs vai darba dienu vakaros un tiks piesaistīti labākie lektori konkrētajā jomā no Valsts meža dienesta, Valsts policijas, kā arī citām institūcijām un organizācijām. Kursanti tiek nodrošināti ar mācību izdales materiāliem, šautuves pakalpojumiem un apmācību praktiskajā šaušanā.

Pēc pilna apmācību kursa apgūšanas, dalībniekiem tiek izsniegta Izziņa par apmācību, kas derīga mednieka vai medību vadītāja eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā.

Pieteikšanās un sīkāku informāciju par apmācībām iespējams saņemt pa tālruni 28323647.

Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ineta.eriksone@sigulda.lv.

____________________
*** Informāciju sagatavoja un apkopoja:
Siguldas novada pašvaldības galvenā lauku attīstības speciāliste
Ineta Eriksone

 

Pasākumi