Ceturtdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Junora, Anšlavs
Laika ziņas: Sigulda 17°C vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Semināri/apmācības

Seminārs un konsultācijas platību maksājumu saņemšanai​

Tuvojas platību maksājumu pieteikumu iesniegšanas laiks Lauku atbalsta dienestā (LAD). Lai informētu klientus, kā iesniegt Vienoto iesniegumu platību maksājumu saņemšanai elektroniski (EPS), kā arī skaidrotu izmaiņas, kas gaidāmas šajā gadā, lai varētu saņemt platību maksājumus, 5.aprīlī plkst.10.00 – 14.30 Siguldā, Dārza ielā 2Anotiks bezmaksas informatīvais seminārs „2017.gada vienotā platību maksājumu iesniegšanas nosacījumi. Aktuālā informācija ELFLA programmās”. Lektori – Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes darbinieki.

Lai palīdzētu klientiem aizpildīt elektroniski platību maksājumu pieteikumus un tos iesniegt Lauku atbalsta dienesta  Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (LAD EPS), Siguldas novadā Lauku atbalsta dienests sniegs klātienes bezmaksas konsultācijas:

  • Siguldas pagastā, Jūdažu sabiedriskajā centrā – 27.aprīlī plkst.11.00–15.00;
  • Allažu pagastā, Birzes ielā 4, Allažu pagasta pārvaldē – 10.maijā plkst.11.00–15.00.

Konsultācijas var saņemt jebkurā LAD klientu apkalpošanas centrā klātienē, rakstot e-pastu klienti@lad.gov.lv vai zvanot uz informatīvo tālruni 67095000, savukārt Siguldas novadā – pie lauku attīstības speciālistes Inetas Eriksones, e-pasts ineta.eriksone@sigulda.lv, tālrunis 26341991, 67800955.

____________________

Apmācības medniekiem un medību vadītājiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Siguldā organizē mednieku un medību vadītāju kandidātu apmācību, kuru ilgums, atbilstoši MK noteikumiem Nr.110, ir 40 teorijas stundas (mednieku kandidātiem) un 24 stundas (medību vadītājiem).

Apmācības norisināsies nedēļas nogalēs vai darba dienu vakaros un tiks piesaistīti labākie lektori konkrētajā jomā no Valsts meža dienesta, Valsts policijas, kā arī citām institūcijām un organizācijām. Kursanti tiek nodrošināti ar mācību izdales materiāliem, šautuves pakalpojumiem un apmācību praktiskajā šaušanā.

Pēc pilna apmācību kursa apgūšanas, dalībniekiem tiek izsniegta Izziņa par apmācību, kas derīga mednieka vai medību vadītāja eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā.

Pieteikšanās un sīkāku informāciju par apmācībām iespējams saņemt pa tālruni 28323647.

____________________
*** Informāciju sagatavoja un apkopoja Siguldas novada pašvaldības galvenā lauku attīstības speciāliste Ineta Eriksone.
Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ineta.eriksone@sigulda.lv.

Pasākumi