Svētdiena, 31. maijs
Šodien sveicam: Alīda, Jūsma
Laika ziņas: Sigulda +12.7℃, ZA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Semināri/apmācības

Medniekus aicina piedalīties tiešsaistes semināros

Mednieku skolu “Taurs” sadarbībā ar Latvijas Mednieku asociācija un žurnālu “Medības” aicina piedalīties bezmaksas tiešsaistes semināros par dažādām ar medniecības nozari saistītām tēmām. Tiešsaistes semināros aicināti piedalīties arī novadnieki, kas vēlas uzzināt par dažādām nozarē aktuālām tēmām – par izmaiņām likumdošanā, mednieka ekipējumu, medību trofeju vērtēšanu un citām tēmām.

Tiešsaistes seminārus vadīs nozares profesionāļi, ikvienam semināra dalībniekam būs iespēja uzdot sev interesējušos jautājumus un iegūt papildu zināšanas. Tuvākie semināri notiks 25. maijā, kad sertificēta trofeju eksperte un medniece Līga Jansone stāstīs par trofejām un to novērtēšanu, savukārt 8. jūnijā Linda Dombrovska stāstīs par to, kurš un kāpēc ievieš medību ierobežojumus.

Papildu informācija par pieteikšanos bezmaksas tiešsaistes semināriem apskatāma tīmekļa vietnē www.taurs.lv vai www.mednieksgribzinat.lv, kā arī zvanot uz tālruņa numuru 29406818.

____________________
 
Apmācības medniekiem un medību vadītājiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Siguldā organizē mednieku un medību vadītāju kandidātu apmācību, kuru ilgums, atbilstoši MK noteikumiem Nr.110, ir 40 teorijas stundas (mednieku kandidātiem) un 24 stundas (medību vadītājiem).

Apmācības norisināsies nedēļas nogalēs vai darba dienu vakaros un tiks piesaistīti labākie lektori konkrētajā jomā no Valsts meža dienesta, Valsts policijas, kā arī citām institūcijām un organizācijām. Kursanti tiek nodrošināti ar mācību izdales materiāliem, šautuves pakalpojumiem un apmācību praktiskajā šaušanā.

Pēc pilna apmācību kursa apgūšanas, dalībniekiem tiek izsniegta Izziņa par apmācību, kas derīga mednieka vai medību vadītāja eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā.

Pieteikšanās un sīkāku informāciju par apmācībām iespējams saņemt pa tālruni 28323647.

Par satura papildināšanu vai izmaiņām informēt: ineta.eriksone@sigulda.lv.

____________________
*** Informāciju sagatavoja un apkopoja:
Siguldas novada pašvaldības galvenā lauku attīstības speciāliste
Ineta Eriksone

 

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031