Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, DA vējš 1.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-23
Brīnumskapis aicina svinēt Ziemassvētku stundu Siguldā

Šī gada pati svarīgākā mācību stunda – Ziemassvētku stunda Brīnumskapja skolā, jau 23. decembrī plkst.16.00, Siguldas novada Kultūras centrā.
Brīnumskapja varoņi ar koncertprogrammu “Ziemassvētku stunda Brīnumskapja skolā” un saviem straujajiem BMW tuvojas Siguldas novada Kultūras centram, kur jau 23.decembrī plkst.16.00 Brīnumskapja skolas solā gaidīs tieši Tevi!

Šī nav parasta mācību stunda, jo pie viena skolas sola kopā sēž gan bērni, gan viņu vecāki, mācoties no dziesmām, nevis grāmatām, un Brīnumskapja skolas mūzikas nestundas skolotājs Andris neliek atzīmes, toties nepaklausīgākie skolēni tiek sūtīti uz deju nodarbībām pie Deju skolotājas Kodes.

Brīnumskapja skolas direktors Kaķītis Laķītis jautā: "Kā jūs domājat, ko Ziemassvētkos drīkst un ko nedrīkst darīt? Vai drīkst iepikot Ziemsvētku vecīti? Vai drīkst dziedāt Ziemassvētku dziesmas tramvajā? Vai drīkst meklēt mammas skapī dāvanas? Vai drīkst pārēsties piparkūkas?
Es, kā Kaķītis Laķītis, saku mieru, mieru! Mēs esam Brīnumskapja skolā! Šeit mēs varam iemācīties daudz un dažādas lietas par svētku gaidīšanu un svētkiem kopumā. Bet svētkos, kā zināms, darām lietas, ko nedrīkstam darīt katru dienu, jo svētkos viss taču ir tik salds!”

Ieskandināsim spožāko un neparastāko Brīnumskapja skolas Ziemassvētku stundu Siguldā kopā ar direktoru Kaķīti Laķīti, skolotāju Andri, Komponistu, Malvīni, Rasiņu, Tantiņu un deju skolotāju Kodi.

Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Brīnumskapī mīt Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Karīna Tropa, Roberts Rasa, Anrijs Grinbergs un Egija Abaroviča.

Informāciju sagatavoja:
Verners Martinovs
Tālr.: +371 29390393
E-pasts: brinumskapis.mgm@gmail.com


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020