Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.6℃, DR vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-03-05
Aizvadīts Starptautiskais džudo turnīrs

Divas dienas Siguldā notika ikgadējais starptautiskais džudo turnīrs „Sigulda 2015”, kurā piedalījās 551 dalībnieks no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. No Siguldas kluba pavisam startēja 28 dalībnieki, izcīnot piecas dažāda kaluma medaļas.

Pirmajā dienā uz tamtami kāpa U-14 – U18 vecuma jaunieši. Šajā dienā no Siguldas startēja Renārs Hans, Klāvs Ķirsons, Kristaps un Edvards Pēkšeni, kuriem pēc divām nedēļām būs jāstartē Latvijas čempionātā. Otrajā dienā startēja jaunāki bērni.

Šis turnīrs notika jau septīto reizi un ir kā tradīcija. Turnīrs kļūst arvien populārāks un atpazīstamāks arī citās valstīs, par to liecina lielais dalībnieku skaits.

Liels paldies Siguldas novada pašvaldībai par atbalstu sacensību organizēšanā. Paldies, arī SIA „Best Līzings”, SIA „Martial arts Baltic” par balvu fondu, Džudo klubam „Saldus” un Latvijas Džudo Federācijai. Paldies bērniem un viņu vecākiem par palīdzību sacensību organizēšanā.

Rezultāti:

Ričards Maksis Miljons    U-12    2.vieta
Daniela Petrova        U-12    2.vieta
Renārs Hans            U-16    3.vieta
Emīls Indriksons        U-10    3.vieta
Maksims Bulajevs        U-10    3.vieta
Gailāns Bruno            U-12    5.vieta

Turnīrā piedalījās un labas cīņas parādīja, taču līdz godalgotajām vietām netika: Matīss Urbanovičs, Henrijs Oto Jānītis, Patriks Gailāns, Edvards Pēkšens, Kristaps Pēkšens, Ņikita Kosinkovs, Geiba Klāvs, Adrians Sliede, Norberts Mauriņš, Ričards Petrišiņecs, Roberts Pūcītis, Alekss Kalējs, Kozlovskis Ričards, Ernests Lešinskis, Brēmanis Artūrs, Šubrovskis Aleksandrs, Dvinskis Valters, Poluhins Viktors, Vīgants Matīss Ralfs, Poluškins Vitālijs, Ruika Oskars, Klāvs Ķirsons.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi