×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +25.1℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-02-26
Notiks Viļa Rengarta piemiņas turnīrs novusā

Godinot mūžībā aizgājušā novadnieka Viļa Rengarta ieguldījumu novusa tradīciju attīstīšanā Siguldas novadā un Latvijā, Siguldas Sporta skola 13.martā organizēs Viļa Rengarta piemiņas turnīru, kurā aicināts piedalīties ikviens novusa spēles entuziasts.

Sacensības notiks 13.martā no plkst.10.00 Siguldas Sporta skolas telpās, Gāles ielā 29.

Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām norisinās līdz 10.marta plkst.16.00 pa tālruni 22022898 vai rakstot uz e-pastu: sportaskola@sigulda.lv. Pieteikties būs iespējams arī sacensību dienā līdz plkst. 9.30 Siguldas Sporta skolā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi