×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 22. marts
Šodien sveicam: Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela
Laika ziņas: Sigulda +0.9℃, D vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-08-26
Rit jau trešā nometne projekta „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros

Noslēgusies pirmā nedēļa trešajai veselīga uztura un fizisko aktivitāšu dienas nometnei bērniem, ko organizē Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība. Nometne tiek finansēta no ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!”.

Šīs nometnes galvenā aktivitāte ir darbība ūdenī. Šonedēļ esam aktīvi sportojuši, darbojāmies uztura speciālistes Marinas Svētiņas vadītajā nodarbībā, devāmies pārgājienā uz Turaidas muzejrezervātu. Nostaigāti daudzi kilometri, izsmieti daudzi smiekli, izlieti gana sviedri, iepazīti dažādi sporta veidi, izrunātas daudzas un interesantas lietas.

Paldies treneriem Gustavam un Daigai par saturīgajām sporta nodarbībām Siguldas Sporta centrā. Tiekamies nākamajā nedēļā, lai uzzinātu vēl ko jaunu un kļūtu stiprāki, ātrāki un labāki.

Šī ir otrā no četrām nometnēm, ko Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros realizē Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība. Nākamā nometne ar šo pašu ievirzi notiks no 23. līdz 27.oktobrim „Iepazīsti sportu! Ūdens II”. Dalība visās minētajās nometnēs bērniem ir bez maksas, katru dienu tiek nodrošinātas siltas pusdienas.

Informāciju sagatavoja:
nometnes vadītājs Aivars Fridrihsons


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi