Piektdiena, 22. jūnijs
Šodien sveicam: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, DR vējš 5.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-04-20
Siguldā notiks otrais Skaņu un garšu festivāls

12.augustā no plkst.16.00 Siguldas pilsdrupās norisināsies otrais Skaņu un garšu festivāls „Ieklausies garšā”, kas apvieno trīs, iespējams, svarīgākās cilvēka maņas: dzirdi, garšu un redzi. Šogad festivāls tā dalībniekus aicinās baudīt Grila dārza svētku atmosfēru.

Gaisā virmojot maģiskai dārza svētku gaisotnei, festivāla apmeklētāji tiks lutināti un izglītoti gan ēdiena, gan mūzikas baudīšanā – pasākuma apmeklētājiem būs iespēja par draudzīgām cenām izgaršot labāko restorānu ēdienus, baudīt lielisku mūziku, kā arī novērtēt Gaujas ielejas krāšņumu.

Festivāla koncertos uzstāsies mūziķi no Gruzijas „Mgzavrebi”, kuri veiksmīgi savieno gruzīnu tautas mūziku ar mūsdienu skanējumu un daudzbalsīgās dziedāšanas tradīcijām, šarmantā Aija Vītoliņa un „Tango Sin Quinto” ar kaislīgo tango programmu, Ieva un Igo/Aivars Hermanis ar juteklisko programmu „Klusums starp mums”, vienīgie „nabagu blūza” izpildītāji Latvijā – jaunie un talantīgie „Rahu the Fool”, kā arī instrumentālās ģitārmūzikas meistari „Rihards Lībietis Orchestra” (Latvija).

Festivāla šefpavāri – Ēriks Dreibants no „Trīs pavāru restorāna”, Šota Mudžirišvili no gruzīnu restorāna „Alaverdi” un Dzintars Kristovskis no „Valmiermuižas alus virtuves” – maltītes no Latvijas produktiem lielākoties sagatavos uz griliem. Pavāri strādās uz improvizētām skatuvēm, kur katru viņu darbību varēs vērot festivāla apmeklētāji, vienlaikus piedaloties sarunās par un ap garšām, to niansēm un izpausmēm līdz pat vēlai naktij.

Tāpat pasākumā apmeklētāji varēs veldzēties ar „Valmiermuižas alu” un „Gardu muti” limonādēm vai izmeklētu vīnu piedāvājuma no universālveikala „Stockmann”, kā arī izbaudīt Siguldā dzimušā itāļu saldējuma „Bliss Gelato” izsmalcināto garšu nianses, izgaršot kafijas piedāvājumu „Melna Coffee” mobilajā kafijas bārā un uz kārā zoba likt Siguldas kūku darbnīcas „Mr.Biskvīts” izslavētās kūkas.

Pirmās 500 ieejas biļetes par 25 eiro „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās pieejamas no 20.aprīļa plkst.10.00. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide vienas biļetes iegādei.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi