Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-05-29
Aizvadīts Siguldas atklātais turnīrs badmintonā jaunajiem sportistiem

27.maijā aizvadīts Siguldas atklātais turnīrs badmintonā jaunajiem sportistiem – turnīrā piedalījās vairāk nekā 70 mazie badmintonisti, kuri pagājušajā rudenī uzsāka nodarbības Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestādēs un Siguldas Sporta skolas sagatavošanas grupās.

Pašiem mazākajiem par uzvarētājiem savās grupās kļuva Kristiāns Indriksons, Miks Oskars Saule, Miķelis Līkops, Marats Turauskis, Ričards Folkbergs un Elza Gailīte. Daudzi bērni saņēma arī medaļas par otrajām un trešajām vietām. Tāpat arī bērni pārstāvēja savus bērnudārzus jautrības stafetēs un izcīnīja uzvarētāju kausus. Noslēgumā visi kopā ar vecākiem baudīja kliņģerus un priecājās par pirmo badmintona pasākumu.

Nedaudz vecāko bērnu turnīrā, kurā piedalījās arī ciemiņi no Valkas, meitenēm visu goda pjedestālu aizņēma Siguldas Badmintona klubs/Siguldas Sporta skola spēlētājas – labākā bija Laura Petrovska, otrajā vietā – Lote Kurpniece, trešajā vietā – Alise Grikmane un Marta Staprēna. Zēniem pirmajā vietā – Domeniks Mauris, otrajā vietā – Kaspars Ģērmanis, bet trešajā vietā – Kristers Peļņa un Edgars Ģērmanis.

Vecuma grupā U15, finālā pārspējot Evisu Petrovsku, par uzvarētāju kļuva Elīna Linda Zvejniece.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi