×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita
Laika ziņas: Sigulda -2.3℃, A vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-06-22
Notiks bezmaksas sporta nodarbības

​Lai sekmētu iedzīvotāju aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde organizēs bezmaksas nodarbības iedzīvotājiem aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanai.

No jūlija līdz oktobrim Siguldā notiks bezmaksas sporta nodarbības, kurās plānots ietvert dažādas aktivitātes: veselības soļošanu, nūjošanu, vispārattīstošās fiziskās sagatavotības treniņus (ABS, TRX, lokanības, spēka un veiklības vingrinājumi), ciguna veselības vingrošanu, skriešanu un orientēšanos.

Plānotās nodarbības:

  • 13.jūlijā, 20.jūlijā, 3.augustā, 17.augustā, 31.augustā, 7.septembrī un 21.septembrī plkst.20.00 notiks izturības un koordinācijas treniņi Siguldas Sporta centrā;
  • 15.jūlijā, 29.jūlijā, 12.augustā, 26.augustā, 2.septembrī, 16.septembrī un 30.septembrī plkst.9.00 notiks ciguna veselības vingrošanas nodarbības brīvā dabā. Pulcēšanās pie Siguldas Sporta centra;
  • 4.jūlijā plkst.19.30, 8.augustā plkst.18.30 un 5.septembrī plkst.18.00 notiks skriešanas nodarbības. Pulcēšanās Svētku laukumā.
  • 18.jūlijā plkst.19.30, 22.augustā plkst.18.00 un 19.septembrī plkst.18.00 notiks orientēšanās nodarbības. Pulcēšanās Svētku laukumā.

Sporta nodarbības notiks sertificētu treneru vadībā. Dalībnieku vecums ir neierobežots, uz nodarbībām aicināts ikviens, kurš vēlas brīvo laiku pavadīt aktīvi un veselīgi.

Savukārt no decembra līdz martam tiks organizētas slēpošanas nodarbības Fischer Slēpošanas centrā, kur sertificēta trenera vadībā iedzīvotājiem būs iespēja apgūt distanču slēpošanas pamatus. Projekta ietvaros tiek plānotas arī sporta un aktīvu dzīvesveidu veicinošas nodarbības Jūdažos, Morē un Allažos, kas notiks divas reizes mēnesī, sākot no oktobra līdz martam. No septembra tiks uzsāktas arī nodarbības cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kas notiks brīvā dabā, sporta zālē, trenažieru zālē un peldbaseinā.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” tiks īstenots līdz 2019.gada decembrim, un tā laikā kopumā norisināsies 1268 dažādas aktivitātes – pasākumi, lekcijas, nodarbības, nodarbību cikli un nometnes.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi