Pirmdiena, 13. jūlijs
Šodien sveicam: Margrieta, Margarita
Laika ziņas: Sigulda +9.5℃, D vējš 1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-07-26
Kultūras un mākslas telpā „Siguldas Tornis” notiks muzikālā pēcpusdiena

Sestdien, 29.jūlijā, plkst.12.00 kultūras un mākslas telpā „Siguldas Tornis” notiks muzikālā pēcpusdiena, kurā dzirdēsim Latvijas Nacionālās operas un baleta teātra solistu Romānu Poļisadovu un koncertmeistari Sanitu Klēšnieci. Savukārt augustā „Siguldas Tornī” būs skatāma izstāde „Mīlestības Lidojums”. 

Romāns Poļisadovs – Latvijas Nacionālās operas un baleta teātra solists jau 20 gadus, ar 50 lomām, kurš priecējis klausītājus Varšavas operā, Maskavas Lielajā teātrī, Milānas operā AlLa Scala, Ķelnes un Diseldorfas operās un citviet pasaulē – un koncertmeistare, mākslinieka dzīvesbiedre Sanita Klešniece priecēs klausītājus muzikālajā pēcpusdienā Programmā: F.Šūberts, operārijas no Dž.Verdi operas „Ernani”, Nikolai „Jautrās Vindzorietes”.

Romāna Poļisadova darbu izstāde „Siguldas Tornī” apskatāma līdz 30.jūlijam. Ieeja – par ziedojumiem.

Savukārt no 4. līdz 27.augustam Kultūras un mākslas telpā būs skatāma izstāde „Mīlestības Lidojums". Tajā redzami Lindu ģimenes jaunākie glezniecības un tēlniecības darbi.

Tēlniece Luīze Linde (1991) ar savu skulptūru „Mīlestības Lidojums" vēlas vairot skaistumu un izpaust sajūtu par romantiskajām un intīmajām cilvēku attiecībām. Gleznotājs Leonards Linde (2013) savās 12 interpretācijās par modernisma glezniecību atklāj pašu raksturīgāko, kas piemīt tādiem mākslas pasaulē labi pazīstamiem uzvārdiem kā Polloks, Rotko, Mondrians, Malēvičš, Renuārs, Naumovs, Varhols, Dalī, Van Gogs un Picasso. Viena no kompozīcijām radīta Leonarda autortehnikā, kurā krāsas uz audekla uztrieptas izmantojot ūdenspistoli. Četrus gadus vecajam māksliniekam Leonardam šī ir otrā gleznu izstāde, un tās tapšanu iedvesmo Leonarda tētis, mākslas un dizaina pedagogs, grafikas un web dizainers Mārtiņš Linde. Ieeja – par ziedojumiem


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020