Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-08-08
Aizvadīts „Siguldas kauss 2017” orientēšanās sportā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 5. un 6.augustā, Mores pagasta Akenstakā notika orientēšanās sacensības „Siguldas kauss 2017”. Sacensības bija arī Latvijas kausa orientēšanās sportā desmitais posms, kas kopā pulcēja 345 dalībniekus no Latvijas, kā arī viesus no Lietuvas un Igaunijas, kas sacentās 20 dažādās vecuma un meistarības grupās.

Elites grupā vīriešiem uzvaru izcīnīja Dāvis Dišlers (klubs „Ozons”), bet sievietēm – Irita Puķīte (klubs „Kāpa OK”). Sacensību rezultāti, grafiki, spliti un foto pieejami – šeit.

Sacensību organizatori – „Siguldas maratona klubs”/„Siguldas takas” – bija parūpējušies, lai orientēšanās sporta entuziasti izbaudītu jaunu, līdz šim sacensībās vēl neizmantotu, apvidu ar visiem tā piedāvātajiem izaicinājumiem. Pirmajā dienā dalībnieki veica vidējo, bet otrajā dienā – garo distanci, uzvarētājus nosakot abu dienu kopvērtējumā. Sacensību karte  tika sagatavota 2016.gada rudenī un 2017.gada pavasarī, kartes autors – Gunārs Dukšte.

Sacensībās bija ieradušies arī dalībnieki, kuri piedalās „Siguldas Maratona kluba” rīkotajos bezmaksas orientēšanās treniņos – Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros,  kas reizi mēnesī notiek Siguldas apkārtnes mežos. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi