×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +25℃, A vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-08-09
Notiks skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi 2017” piektais posms

Ceturtdien, 10.augustā, plkst.18.00 norisināsies skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi 2017” piektais posms. Treniņsacensības norisinās jau sesto gadu, jau otro gadu tajās aicināti piedalīties ne tikai skrējēji, bet arī nūjotāji.

Skriešanas un nūjošanas seriālā tiks vērtēti dalībnieku veiktie apļi, skrienot vai nūjojot, vairākās vecuma grupās noteiktā laikā – katrs dalībnieks var izvēlēties veikt distanci sev atbilstošajā tempā. Sacensību nolikums pieejams šeit.

Treniņsacensības norisinās reizi mēnesī – ceturtdienās Fischer Slēpošanas centrā Puķu ielā 4. Sacensību sestais posms norisināsies 7.septembrī, septītais posms – 5.oktobrī.

Arī šogad treniņsacenību atbalstītāji – „Asics” un veikals „Maratons” – pasniegs balvas labākajiem dalībniekiem vienas stundas distancē un labākajiem dalībniekiem 30 minūšu distancē. Katram dalībniekam būs pieejams „Tiche” minerālūdens un balvas no „Tiche”.

Iepriekšējā dalībnieku pieteikšanās norisinās interneta vietnē www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalībnieku pieteikšanās un čipu izsniegšana starta vietā no plkst.17.30.

Dalība skriešanas un nūjošanas seriālā „Siguldas apļi 2017” ir bez maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi