Pirmdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +22.2℃, A vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-09-12
Veselības un sporta nedēļas piedāvājums ģimenēm un bērniem

No 18. līdz 24.septembrim Siguldas novada pašvaldība organizē Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās un praktiskās nodarbībās, kā arī lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Visas nedēļas garumā dažādās aktivitātēs tiks organizētas un būs pieejamas arī ģimenēm un bērniem.

Piektdiena, 22.septembris

18.00 Ģimeņu sporta spēles „Esi vesels un mīli basketbolu” Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Siguldas Sporta skolā (Gāles iela 27)

Sestdiena, 23.septembris
11.00 Ģimeņu orientēšanās Siguldas pilsētā no Siguldas Sporta centra (Ata Kronvalda iela 7A)

12.30 Deju pasniedzējas Gunas Brižas modernās dejas meistarklase 10–18 gadus veciem bērniem Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” (Šveices iela 19)

Svētdiena, 23.septembris
11.00 „CrossFit Kids” nodarbība 3–5 gadus veciem bērniem kopā ar treneri Daci Tomsoni Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda iela 7A) 

11.00 Improvizācijas deja vecākiem ar bērniem Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” (Šveices iela 19)

12.00 „CrossFit Kids” nodarbība 6–10 gadus veciem bērniem kopā ar treneri Daci Tomsoni Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda iela 7A)

Veselības un sporta nedēļas ietvaros Siguldā būs pieejams jauns slēpņošanas maršruts, kas piemērots ģimenēm ar bērniem un ved uz slēpņiem, kuru izvietojums saistīts ar Siguldas alām. Jauno slēpņošanas maršrutu drīzumā varēs atrast Siguldas mobilās lietotnes sadaļā „Tūrisms”.

Slēpņošana (geocaching) ir visā pasaulē populāra spēle, kuras laikā tās dalībniekiem jāsameklē paslēpti „dārgumi”. 

Ģimenes ar bērniem aicināti apmeklēt arī citus Veselības un sporta nedēļas pasākumus un aktivitātes.

Lai veicinātu veselības aprūpes pakalpojumu gan bērniem, gan pieaugušajiem, Veselības un sporta nedēļas laikā sestdien, 23.septembrī Siguldas Sporta centrā norisināsies Veselības diena, kurā novadnieki bez maksas varēs saņemt ārstu un veselības aprūpes speciālistu konsultācijas.

No 11.septembra darba dienās no plkst.10.00  līdz 16.00 zvanot uz tālruni 25764073 (LMT) vai 25318751 (Tele2), novadnieki var pieteikties bezmaksas konsultācijām pie kardiologa, imunologa un dermatologa, kāju vēnu skrīningu, pēdu datordiagnostiku, osteoporozes skrīningu un elektrokardiogrammu. Citas Siguldas novada Veselības dienas speciālistu konsultācijas būs pieejamas bez iepriekšējas reģistrēšanās.

Uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, Veselības dienā bez maksas būs pieejamas fizioterapeita konsultācijas un stājas pārbaude, būs iespēja veikt cukura, holesterīna, hemoglobīna un skābekļa līmeņa noteikšanu, kā arī asinsspiediena un D vitamīna mērījumus. Tāpat varēs noteikt ķermeņa masas indeksu, veikt acu spiediena mērījumus un plaušu pārbaudi, kā arī miegainības un stresa testus. Darbosies Insulta profilakses kabinets, kā arī varēs veikt HIV, B un C hepatīta testus.

Iniciatīvu organizēt Veselības dienu, Siguldas novada pašvaldība aizsāka 2012.gadā, lai veicinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām. Kopš 2015.gada divas reizes gadā – aprīlī un septembrī – Siguldas novada pašvaldība organizē Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas var apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi