Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 30. jūlijs
Šodien sveicam: Valters, Renārs, Regnārs
Laika ziņas: Sigulda +19.3℃, DR vējš 7.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-01-22
Mores pamatskolā notiek aktīvs ārpusklašu darbs

22.janvārī Mores pamatskolā notika Pasaules sniega dienai veltītas aktivitātes, kuru mērķis ir dot bērniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Turklāt Sniega diena bija labs treniņš Mores skolēnu dalībai Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiskajam festivālam Ērgļos.

Jaunajā gadā Mores pamatskolā aktīvi turpina darboties izglītojamo pašpārvalde. Skolēnu pašpārvalde skolēniem organizēs ne tikai dažādus izklaides pasākumus un konkursus kā popiela, diskotēkas, bet arī nopietnus skolēnu zināšanu un erudīcijas pārbaudījumus konkursā „More VIP”.

Mores pamatskola, uzsākot jauno mācību gadu, ir iecerējusi piedāvāt vairākus izzinošus, interesantus un radošus pasākumus un nodarbības ne tikai skolēniem, bet arī skolas pedagogiem. Patīkamu pārsteigumu skolas pedagogiem, darbiniekiem un vienaudžiem skolēnu pašpārvalde sarūpēja vecajā gadā, organizējot Ziemassvētku pastu. Skolēnu pašdarinātus apsveikumus saņēma teju ikviens Mores skolas skolēns, pedagogs, darbinieks.

Savukārt janvāra pirmajā nedēļā Mores pamatskolas pedagogi aktīvi piedalījās izglītojošos semināros un kursos, tostarp visiem skolas pedagogiem tika nodrošināta iespēja noklausīties pirmās palīdzības pamatzināšanu kursu. Par kursu apguvi pedagogi ieguva Latvijas Republikas Veselības ministrijas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta izsniegtu apliecību.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2021