×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-01-22
Mores pamatskolā notiek aktīvs ārpusklašu darbs

22.janvārī Mores pamatskolā notika Pasaules sniega dienai veltītas aktivitātes, kuru mērķis ir dot bērniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Turklāt Sniega diena bija labs treniņš Mores skolēnu dalībai Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiskajam festivālam Ērgļos.

Jaunajā gadā Mores pamatskolā aktīvi turpina darboties izglītojamo pašpārvalde. Skolēnu pašpārvalde skolēniem organizēs ne tikai dažādus izklaides pasākumus un konkursus kā popiela, diskotēkas, bet arī nopietnus skolēnu zināšanu un erudīcijas pārbaudījumus konkursā „More VIP”.

Mores pamatskola, uzsākot jauno mācību gadu, ir iecerējusi piedāvāt vairākus izzinošus, interesantus un radošus pasākumus un nodarbības ne tikai skolēniem, bet arī skolas pedagogiem. Patīkamu pārsteigumu skolas pedagogiem, darbiniekiem un vienaudžiem skolēnu pašpārvalde sarūpēja vecajā gadā, organizējot Ziemassvētku pastu. Skolēnu pašdarinātus apsveikumus saņēma teju ikviens Mores skolas skolēns, pedagogs, darbinieks.

Savukārt janvāra pirmajā nedēļā Mores pamatskolas pedagogi aktīvi piedalījās izglītojošos semināros un kursos, tostarp visiem skolas pedagogiem tika nodrošināta iespēja noklausīties pirmās palīdzības pamatzināšanu kursu. Par kursu apguvi pedagogi ieguva Latvijas Republikas Veselības ministrijas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta izsniegtu apliecību.


© www.sigulda.lv


Pasākumi