Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +12.5℃, DA vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-04-17
Mores pamatskolas skolēni apmeklē Priekuļu tehnikumu

12.aprīlī Mores pamatskolas 7.–9.klašu skolēni devās uz Priekuļu tehnikumu, lai izzinātu apgūstamās mācību programmas, pārbaudītu savas zināšanas un prasmes āķīgos uzdevumos un sarunu veidā iegūtu sev interesējošu informāciju no vecāko kursu audzēkņiem.

Skolēni Priekuļu tehnikumu iepazina nelielās grupās. Katru no tām pavadīja tehnikuma audzēknis, kas izrādīja tehnikuma ēkas, teritoriju, stāstīja savu mācību pieredzi un atbildēja uz jautājumiem. Katras piedāvātās programmas audzēkņi sagatavoja kādu praktisku uzdevumu, ko Mores pamatskolas skolēni centās paveikt. Tika sniegta iespēja katram vadīt traktoru, salikt datora komponentes pareizā secībā, lai tas darbotos, atpazīt garšvielas, virtuves piederumus un garnēt cepumus, atpazīt uzņēmumu logo un nosaukt, ko katrs no tiem ražo, izveidot bateriju un mērīt spriegumu, noteikt kartupeļos cietes daudzumu un pētīt augu paraugus ar mikroskopiem.

Uzdevumi rosināja skolēnus pārdomāt, kādas prasmes katrā programmā ir nepieciešamas, kādas ir katra intereses un vēlmes, kuriem mācību priekšmetiem ir jāpievērš pastiprināta uzmanība.

Informāciju sagatavoja:
Sigita Irša
Mores pamatskolas
Karjeras konsultante

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi