Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -9.3℃, Z vējš 1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-06-01
Karstā ūdens piegāde tiks atjaunota 8.jūnijā

SIA „Wesemann–Sigulda” informē, ka būvdarbu laikā atklājušies iepriekš neparedzami apstākļi, kuru rezultātā karstā ūdens padeve tiks atjaunota 8.jūnijā.

Jau ziņots, ka siltumenerģijas un karstā ūdens piegāde visiem nekustamajiem īpašumiem Leona Paegles, Jāņa Čakstes, Lāčplēša, Raiņa, Lakstīgalas, Ata Kronvalda, Skolas, Parka, Jēkaba Dubura, Oskara Kalpaka un Eduarda Veidenbauma ielā ir pārtraukta uzsākto maģistrālo siltumtrašu remontdarbu dēļ.

SIA „Wesemann–Sigulda” līdz jūnija beigām veiks maģistrālās siltumtrases remontdarbus Krišjāņa Barona ielas posmā no Eduarda Veidenbauma līdz Ata Kronvalda ielai, slēdzot gājēju kustību, kura tiks nodrošināta pa apvedceļu Oskara Kalpaka iela – Eduarda Veidenbauma iela un otrādi.

Pēc tam līdz septembra beigām tiks veikta maģistrālo siltumtīklu pārbūve ar atzariem Krišjāņa Barona ielā divos atsevišķos posmos ar kopējo trases garumu 800 metri.

Plašāka informācija pieejama šeit.

SIA „Wesemann–Sigulda” atvainojas novadniekiem par radītajām neērtībām!

Plašāk par citiem ielu infrastruktūras un ceļu sakārtošanas darbiem, kā arī satiksmes ierobežojumiem aicinām iepazīties šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Peteris Bondars
- 2018-06-04 08:30

Vai darbi tiek veikti 24/7?

Atbilde: Peteris Bondars
Administrācija
- 2018-06-05 13:09

Labdien!
SIA „Wesemann–Sigulda” pārstāvji informē, ka būvuzņēmējs SIA „Halle B” darbus veic saskaņā ar noslēgto līgumu un Darba likumu.
Ar cieņu
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi