Ceturtdiena, 13. augusts
Šodien sveicam: Elvīra, Velga, Rēzija
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-19
Kultūras centrā „Siguldas devons” pieejams mazuļu pārtinamais galdiņš

Siguldas novada pašvaldība ik gadu kļūst ģimenēm arvien draudzīgāka, padarot pilsētvidi un infrastruktūru arvien pieejamāku ģimenēm ar mazuļiem. Šis gads nav izņēmums, jo tagad arī kultūras centrā „Siguldas devons” ir pieejams mazuļu pārtinamais galdiņš ērtākai mazuļu aprūpei gan ikdienā, gan apmeklējot kultūras centra pasākumus.

Atgādinām, ka jau 2016.gadā Siguldā vairākos klientu apkalpošanas centros un publiski pieejamās labierīcībās tika uzstādīti bērnu pārtīšanas galdiņi, mazuļu podiņi un kāpslīši, lai bērni ērtāk varētu piekļūt, piemēram, izlietnei.

Brīvi pieejami mazuļu pārtinamie galdiņi ir Siguldas novada Jaunrades centrā, Siguldas dzelzceļa stacijā, kultūras centrā „Siguldas devons”, Siguldas pils kompleksa vēsturiskajās ēkās, Siguldas Sporta centrā, Allažu pagasta bibliotēkā, Mores pagasta administrācijā, Jūdažu Sabiedriskajā centrā, kā arī vairākās kafejnīcās. Labiekārtota tualete ar bērnu pārtinamo galdiņu un iespēju to izmantot arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām gada siltajā laikā pieejama arī Raiņa parkā, kur atrodas skeitparks un bērnu rotaļu laukumi.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020