Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-03-12
Siguldas badminotinistiem uzvaras „Yonex X” sacensībās

9. un 10. martā notikušajās „Yonex X” Latvijas Apvienotās badmintona līgas (LABL) piektā un priekšpēdējā posma sacensībās Siguldā mājinieki izcīnījuši divas uzvaras – abas dāmu konkurencē. Laukuma saimniekiem sīvu konkurenci izrādīja Rīgas badmintonisti un viesi no Lietuvas.

Vienspēļu turnīra finālā tikās divas Siguldas badmintona kluba pārstāves – Monika Radovska pārliecinoši ar 21:9 un 21:14 pieveica Jekaterinu Romanovu. Spēlē par trešo vietu siguldiete Anna Kupča piekāpās Diānai Stognijai no Rīgas ar 20:22 un 16:21.

Arī sieviešu dubultspēļu turnīra finālā tikās divi Siguldas pāri – Jekaterina Romanova (Siguldas badmintona klubs)  un Liāna Lenceviča pieveica jaunās Annu Kupču un Anniju Rulli-Titavu (visas Siguldas badmintona klubs / Siguldas Sporta skola) ar 21:13 un 21:6.

Vīru turnīros pārāki izrādījās rīdzinieki – vienspēļu turnīra finālā Reinis Krauklis ar 21:15 un 21:10 uzvarēja Paulu Gurecki, bet dubultspēlēs pirmo vietu ieguva Pauls Gureckis un Edijs Līviņš. Savukārt jauktajās dubultspēlēs triumfēja Toms Preinbergs un Anita Švalbe.

Mazāk pieredzējušo badmintonistu B grupas turnīros  DiānaLenceviča (Siguldas badmintona klubs) ieguva divas sudraba medaļas vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Paulu Mackēviču. Trešo vietu ieņēma Madara Mackēviča un Anete Priedniece (visas Siguldas badmintona klubs / Siguldas Sporta skola). Savukārt vīriem dubultuzvaru guva Sauļus Pipīne no Biržiem (Lietuva), kurš uzvarēja gan individuālajās sacensībās, gan pāru cīņās kopā ar Mindaugu Trību finālā apspēlēja siguldiešus Oskaru Akmeni un Dāvi Strazdiņu ar 20:22, 21:18, 21:15.

Kā ierasts, paralēli LABL galvenajiem turnīriem norisinājās arī jauniešu sacensības divās vecuma grupās, kurās labākie bija Siguldas jaunie badmintonisti. U11 vecuma grupā uzvarēja Jaroslavs Aleksejevs un Letīcija Ļeonova, bet U15 grupā – Ričards Līdaks un Laura Petrovska (visi Siguldas badmintona klubs / Siguldas Sporta skola).

Jau desmito sezonu LABL sacensības veiksmīgi organizē Siguldas badmintona klubs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

Šajā sezonā sacensību pirmajos posmos startējuši jau vairāk nekā 200 spēlētāju no 10 valstīm. Noslēdzošais sestais posms plānots 13.–14. aprīlī Siguldas Sporta centrā. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi