×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-25
Siguldas 1. pamatskolas skolnieki iepazīst ceļu būves industriju

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros25. aprīlī Siguldas 1. pamatskolas 8. klašu skolnieki apmeklēja ceļu būves firmas SIA „Binders” Vangažu Asfaltbetona rūpnīcu, kas ir viena no modernākajām asfaltbetona ražotnēm Baltijā.

Apmeklējot asfaltbetona rūpnīcu, puiši iepazinās ar asfaltbetona ražošanas procesu, nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, kā arī profesiju daudzveidību, kas vajadzīgas ceļu būves industrijā. Skolēnos interesi izraisīja, kā tiek noteikta gan izejvielu, gan saražotā materiāla kvalitātes pārbaude.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas skolotāja
Aiva Indriksone


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi