Svētdiena, 31. maijs
Šodien sveicam: Alīda, Jūsma
Laika ziņas: Sigulda +15℃, ZA vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-11
Norit atsevišķu ielu remontdarbi ar bitumena emulsiju un sīkšķembām

Šonedēļ Pulkveža Brieža ielā sākti seklo asfaltbedrīšu remontdarbi, pielietojot tehnoloģiju, ko ielu un ceļu uzturēšanā pielieto arī VAS „Latvijas Valsts ceļi” – aizpildot bedrītes ar bitumena emulsiju un sīkšķembām. Šāda veida remontu veic ielās, kur ceļa seguma stāvokļa dēļ nav lietderīgi bedrītes aizpildīt ar karsto asfaltbetonu, jo bedrītes, kaut arī salīdzinoši nelielas un seklas, ceļa seguma virskārtā ir daudz.

Remonta tehnoloģija paredz, ka bitumena emulsijas un sīkšķembu maisījums vajadzīgo cietības pakāpi sasniedz dažu dienu laikā pēc remontdarbu veikšanas – tikmēr no apstrādātājām ceļa seguma vietām transporta ietekmē atdalās liekie akmentiņi un paliek uz ceļa virsmas. Pēc tam, kad bitumena emulsijas un sīkšķembu maisījums vajadzīgo cietības pakāpi ir sasniedzis, sīkšķembas no brauktuves tiek notīrītas. Līdz liekā sīkšķembu materiāla novākšanai remontdarbu vietās Pulkveža Brieža ielā aicinām autovadītājus būt piesardzīgiem un remontētajos ielu posmos samazināt braukšanas ātrumu.

Asfaltseguma bedrīšu remontu ar bitumena emulsiju un sīkšķembām tuvāko dienu laikā plānots veikt arī Peldu ielā.

Atgādinām, ka šovasar tiks veikta Pulkveža Brieža ielas posma no Gāles līdz Pūpolu ielai asfaltseguma virskārtas nomaiņa, bet Pulkveža Brieža ielas posmā no Gāles līdz Aspazijas ielai asfaltseguma virskārtas atjaunošana tiek plānota nākamajā gadā pēc ūdensvada izbūves.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031