Otrdiena, 29. septembris
Šodien sveicam: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, ZA vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-07-16
Turpinās reģistrēšanās jaundzimušo godināšanas pasākumam „Esmu dzimis Siguldas novadā”

Līdz 31. jūlijam novadnieki aicināti elektroniski pieteikties jaundzimušo godināšanas pasākumam „Esmu dzimis Siguldas novadā”, kurā tiks godinātas novadnieku ģimenes, kuru mazuļi piedzimuši no 2019. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam. Šobrīd pieteikušās jau turpat 50 ģimenes.

Īpašās piemiņas monētas „Esmu dzimis Siguldas novadā” var saņemt jaundzimušie, kuru pirmā deklarētā dzīvesvieta līdz pasākuma norises dienai ir Siguldas novadā, kā arī vismaz vienam no vecākiem deklarētā dzīvesvietas adrese ir Siguldas novadā ne mazāk kā vienu gadu pirms pasākuma norises dienas. Svinīgais jaundzimušo godināšanas pasākums notiks 18. augustā.

Lai pieteiktos pasākumam, ģimenei, autorizējoties ar internetbankas datiem vai e-parakstu, Siguldas novada pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv līdz 31. jūlijam būs iespēja pieteikties svinīgā pasākuma apmeklējumam. Ģimenes, kuras pieteiksies pasākumam, augusta sākumā saņems ielūgumu, savukārt tās ģimenes, kuras neatbildīs pasākuma nolikumā noteiktajai kārtībai, desmit dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas saņems atteikuma vēstuli uz pasta adresi, kura tiks norādīta, aizpildot elektronisko pieteikumu.

Ģimenes, kurām nav iespēju pieteikumu aizpildīt elektroniski, aicinātas to aizpildīt vietās, kur pieejams publiskais dators – pašvaldības Pakalpojumu centrā, Mores un Allažu pagasta pārvaldē vai kādā no novada bibliotēkām.

Ģimenes, kuras pasākumu nevarēs apmeklēt, pēc pasākuma norises dienas, aizpildot elektronisku iesniegumu portālā e.sigulda.lv, varēs saņemt piemiņas monētu pašvaldības Pakalpojumu centrā.

Plašāka informācija par monētu izsniegšanu, pieejama pašvaldības Pakalpojumu centrā, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi