Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +8.4℃, A vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-09
Aicina pieteikties dalībai Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvajā padomē

Veicinot pašvaldības darba ar jaunatni saskaņotu īstenošanu, veicinot jauniešu iniciatīvas, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, Siguldas novada pašvaldība līdz 11. oktobrim aicina pieteikties dalībai Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvajā padomē. Pieteikumu jāiesniedz, rakstot uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv, kurā norādīta pretendenta profesionālā kompetence un pieredze jaunatnes jomā.

Dalībai konsultatīvajā padomē aicināti pieteikties jaunatnes jomas eksperti, Siguldas novadā reģistrēto jaunatnes organizāciju, jauniešu iniciatīvu grupu, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī Siguldas novada iedzīvotāji, jaunieši, kuri dzīvo, mācās vai strādā Siguldas novadā.

Pieteikumi, kuri tika iesniegti, atsaucoties uz 2018. gada aprīlī publicēto aicinājumu pievienoties Jaunatnes lietu konsultatīvajai padomei, ir spēkā un tiks izvērtēti jaunajam sastāvam.

Padomes sēdes ir atklātas un tajās var piedalīties ikviens interesents. Aicinām būt atsaucīgiem un veidot kopīgu ieguldījumu jaunatnes jomas attīstībā novadā!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi