Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, DR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-04
Pašvaldība saglabā 100% līdzfinansējumu privātajos bērnudārzos

Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvalde informē, ka arī šajā gadā tiks saglabāts pašvaldības noteiktais līdzfinansējums 100% apmērā novadā deklarētajiem bērniem, kuri apmeklē privāto pirmsskolas izglītības iestādi un kuriem vismaz viens no vecākiem deklarējies Siguldas novadā līdz 2019. gada 31. decembrim.

Tāpat atbalstu pilnā apmērā var saņemt bērnu uzraudzības pakalpojumam (auklei), ja bērns un abi viņa vecāki deklarējušies Siguldas novadā līdz 2019. gada 31. decembrim. Turpretī, ja bērnam piedāvāta vieta pašvaldības bērnudārzā un ja Siguldas novadā deklarēts tikai bērns un viens no vecākiem, atbalsta apmērs bērnu uzraudzības pakalpojumam tiek samazināts par 50%.

Atgādinām, ka jaunais līdzfinansējuma apmērs privātajiem bērnudārziem, kā arī bērnu uzraudzības pakalpojuma sniegšanai tiek apstiprināts katra gada sākumā un atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem aprēķināts pēc iepriekšējā gada izmaksām pašvaldības bērnudārzā. Šogad jauno līdzfinansējuma apmēru plānots apstiprināt 20. februārī pašvaldības domes sēdē. Jāpiemin, ka pašvaldības atbalstu privātajam bērnudārzam iespējams saņemt tad, ja bērnudārzam ar pašvaldību noslēgts līgums. Bērnudārzu saraksts, ar kuriem Siguldas novada pašvaldība noslēgusi līgumu, aplūkojams šeit.

Ar plašāku informāciju par nosacījumiem līdzfinansējuma saņemšanai privātajos bērnudārzos un bērnu uzraudzības pakalpojumam iespējams iepazīties saistošajos noteikumos Nr.38 “Par kārtību, kādā Siguldas novada pašvaldība sedz pirmsskolas izglītības programmas izmaksas privātajai izglītības iestādei un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējam”. Papildu informācija par līdzfinansējuma apmēru apskatāma šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020