Trešdiena, 3. jūnijs
Šodien sveicam: Inta, Ineta, Intra
Laika ziņas: Sigulda +9.2℃, ZA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-17
Pašvaldība izsludina projektu konkursu bērnu un jauniešu vasaras nometnēm
Šogad jau devīto gadu Siguldas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektiem, kuru mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu saturīgu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kā arī atbalstīt nevalstisko organizāciju un fizisko personu iniciatīvu bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā. Kopumā šim mērķim Izglītības pārvaldes budžetā ir ieplānoti 7000 eiro. Saskaņā ar nolikumu katrs projekts var pretendēt maksimāli uz 1000 eiro, plānojot arī vismaz 25% līdzfinansējumu no kopējās projekta summas. Projekta mērķauditorija ir Siguldas novadā deklarētie bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 19 gadiem.
 
Saskaņā ar nolikumu konkursu pašvaldība izsludina katru gadu un līdz 1. aprīlim ir jāiesniedz projektu pieteikumi.
 
Projektus vērtēs komisija, kuras priekšsēdētāja ir Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Līga Sausiņa. Vērtējums notiks atbilstoši nolikumā ietvertajiem kritērijiem, maksimālais punktu skaits, lai saņemtu atbalstu, ir vismaz seši punkti. Vērtējums tiek apstiprināts ar Izglītības un kultūras komitejas atzinumu, pēc kura ar katru projekta iesniedzēju tiks noslēgts līgums par projekta īstenošanu.
 
Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvalde atgādina, ka Valsts izglītības satura centra tīmekļa vietnē ir pieejams bagāts metodiskais materiāls, likumi un Ministru kabineta noteikumi, kas attiecināmi uz bērnu nometņu organizēšanu, bērnu nometņu vadītāju rokasgrāmata, lapas lietotāja ceļvedis, informācija par bērnu nometņu vadītāju kursiem un cita informācija, kas varētu būt noderīga, sagatavojot vasaras nometņu projektu iesniegšanai konkursā.
 
Informāciju sagatavoja:
Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos
Sandra Ķirule

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930