Pirmdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +15.7℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-05
Jaunieši varēs saņemt finansiālu atbalstu ideju īstenošanai

Jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis” aicina novada jauniešus piedalīties projektu konkursā, lai īstenotu kādu no savām idejām, kuras aktivitātes vērstas uz Siguldas novada iedzīvotājiem. Projektu konkursa kopējais finansējums ir 2000 eiro, no kuriem viens projekts var saņemt līdzfinansējumu līdz 500 eiro.

Konkursā pieteikumus var iesniegt neformālās izglītības un brīvā laika aktivitātēm, jauniešu līdzdalības veicināšanas aktivitātēm (skolēnu pašpārvaldes, jauniešu domes, jaunatnes nevalstiskās organizācijas), sporta un kultūras pasākumiem, labdarības pasākumiem, kā arī vides labiekārtošanai.

Projekta pieteikums jāiesniedz līdz 11. maijam jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” Raiņa ielā 3 un elektroniski nosūtot uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv. Projektu konkursa nolikums pieejams šeit, bet ar vadlīnijām pieteikuma veidlapas aizpildīšanā iespējams iepazīties šeit. Projekta noslēgumā būs jāiesniedz arī atskaite par paveikto un finansējuma izlietojumu.

Jauniešu projektu konkurss norisinās jau otro reizi, un tā mērķis ir veicināt Siguldas novada jauniešu iniciatīvu realizēšanu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, kā arī sniegt iespēju jauniešiem iegūt jaunu pieredzi un prasmes projektu izstrādāšanā un realizēšanā. Pērn tika realizētas 3 projektu idejas: pašvaldības finansējumu savu iniciatīvu realizēšanai ieguva trīs jauniešu komanda – Markuss Kozlinskis, Lote Katrīna Cērpa un Elza Rūta Jordāne – ar projektu “Mūzikas republika”. Projekta īstenošanas laikā Siguldas pagasta Kultūras namā tika izveidota ar mūzikas instrumentiem aprīkota mūzikas telpa, kurā bez maksas var muzicēt ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kā arī norisinājās sešas meistarklases ar Latvijā zināmiem mūziķiem, kuras kopumā apmeklēja 110 dalībnieki. Ar projektu “Zoom In, Zoom Out” Niklāvs Kadiķis Siguldas novada jauniešiem organizēja nodarbības par video veidošanu, fotogrāfēšanu un dizainu, lai varētu attīstīt Siguldas jauniešu mediju “KO”. Savukārt projekta “Teātra grupa jauniešiem” laikā ikvienam jaunietim bija iespēja piedalīties teātra pulciņā, kuru vadīja Aiva Paleja. Šo projektu izstrādāja novadnieki Mārtiņš Aigars Ziedonis un Dāvis Gavars.

Plašāka informācija vai konsultācijas par projekta pieteikuma sagatavošanu var saņemt jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis”, rakstot uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67974168.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031