Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, A vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-18
Turpinās bērnu uzņemšana pašvaldības bērnudārzos jaunajam mācību gadam

Līdz 31. maijam pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv turpinās bērnu uzņemšana pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs jaunajam mācību gadam – vecāki aicināti apstiprināt, ka bērns jaunajā mācību gadā pirmsskolas izglītības iestādi uzsāks apmeklēt. Ja kāds no vecākiem līdz 31. maijam nesniegs apstiprinājumu bērna apmeklējumam pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, brīvā vieta bērnudārzā tiks piedāvāta nākamajam bērnam reģistrā. Par vietu pieejamību pēc 31. maija Izglītības pārvalde sniegs atsevišķu informāciju. Patlaban apstiprinājumus nav iesnieguši 75 vecāki; Izglītības pārvaldes speciālisti drīzumā ar konkrētajiem vecākiem sazināsies, lai pārliecinātos, ka bērna vietu var atdot nākamajam bērnam reģistrā.

Izglītības pārvalde atgādina, ka vecākiem, kuru bērni ir reģistrēti pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu reģistrā, e-pastā aprīļa beigās atkārtoti tika nosūtīta informācija par bērnam piešķirto individuālo identifikācijas kodu. Tiem bērnu identifikācijas kodiem, kuriem ir piešķirta vieta kādā no pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, portālā e.sigulda.lv pieejama informācija par vietas piešķiršanu pirmsskolas izglītības iestādē jaunajā mācību gadā.

Vecākiem pēc apstiprinājuma iesniegšanas portālā e.sigulda.lv desmit darba dienu laikā jāsazinās ar attiecīgās pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju, izmantojot pirmsskolas izglītības iestāžu reģistrā norādīto kontaktinformāciju, lai vienotos par ērtāko laiku dokumentu iesniegšanai un līguma slēgšanai.

Ja izvēlētajā pirmsskolas izglītības iestādē nebūs brīvu vietu, bet bērnam rinda pirmsskolas izglītības iestādes apmeklējumam būs pienākusi, Izglītības pārvaldes speciālists sazināsies ar vecākiem, lai vienotos par vietu citā pirmsskolas izglītības iestādē.

Gadījumā, ja bērnam vairs nav nepieciešama vieta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, vecāki tiek aicināti portālā e.sigulda.lv aizpildīt e-iesniegumu “Atteikties no bērnam piešķirtās vietas Siguldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē”.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ar Siguldas novada Izglītības pārvaldi ir iespējams sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 67970914 vai rakstot uz e-pasta adresi izglitiba@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930