×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-01-27
Siguldas Pilsētas trases apmeklējumu var rezervēt “Biļešu paradīzē”

Ņemot vērā apmeklētāju ieteikumus un cenšoties samazināt to rezervēto apmeklējumu skaitu, kas netiek izmantoti, Siguldas Pilsētas trases apmeklējumu turpmāk varēs rezervēt tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv, veicot apmaksu uzreiz. Šobrīd “Biļešu paradīzē” ir ievietoti pieejamie laiki lielās un vidējās trases apmeklējumam no 29. janvāra līdz 11. februārim.

Šeit ir iespējams iegādāties apmeklējuma laiku lielajai trasei, bet šeit – vidējās trases apmeklējumam. Papildu informāciju par to, kā iegādāties Siguldas Pilsētas trases apmeklējumu, apskatāma šeit.

Apmeklējuma cenā ietilpst 20 braucieni ar pacēlāju 2 stundu ietvaros. Ja būs nepieciešami papildu braucieni, tos varēs papildināt servisa ēkā apmeklējuma laikā.

Par lielās trases apmeklējumu jāmaksā tikpat, cik par 20 pacēlāja braucieniem:

  • pieaugušajiem – 13 eiro;Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 11,70 eiro;
  • skolēniem, studentiem, pensionāriem – 12 eiro;Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10,80 eiro.

Par vidējās trases apmeklējumu jāmaksā tikpat, cik par 20 pacēlāja braucieniem: pieaugušajiem, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 8 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 7,20 eiro.

Apmeklētājiem jāņem vērā, ka, iegādājoties apmeklējumu ar jebkuru no minētajām atlaidēm, pie kases būs jāuzrāda atbilstošs dokuments: skolēnu apliecība, studentu apliecība, pensionāru apliecība vai Siguldas novada iedzīvotāja ID karte.

Ķīlas nauda par pacēlāja karti būs jāmaksā kasē – 5 eiro. Pēc apmeklējuma, atdodot karti, tā tiks atgriezta.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi