×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda +0.3℃, DR vējš 5.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-02
Sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam, aicina pievērst uzmanību bērnu drošībai un ceļu satiksmes noteikumiem

Siguldas novada Pašvaldības policija, sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam aicina vecākus ar bērniem pārrunāt ceļu satiksmes noteikumus, ugunsdrošības un drošības uz ūdens pamatprincipus, kā arī izskaidrot, kā rīkoties gadījumos, ja radies apdraudējums bērnu vai viņu draugu drošībai un veselībai, kādos gadījumos un kur meklēt palīdzību.

Tāpat īpaši uzmanīgus Pašvaldības policija aicina būt autobraucējus, kuriem policijas darbinieki atgādina, ka daudzviet pilsētā uzstādītas ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes, kas nosaka, ka braukšanas ātrums ir 30 kilometri stundā, kā arī ceļa zīmes “Dzīvojamā zona”, kuru darbības zonā braukšanas atļautais ātrums ir 20 kilometri stundā.

Savukārt bērniem un jauniešiem Pašvaldības policijas darbinieki atgādina, ka pilsētā jāpārvietojas pa ietvēm, bet ar velosipēdu – pa veloceliņiem, un vienmēr pirms gājēju ietvju šķērsošanas ir jāpārliecinās par drošību. Tiem, kas vēlas vasaru aizvadīt pie ūdenstilpēm, pieejama labiekārtota pludmale pie Gaujas, kurā apmeklētāju drošību uzrauga kārtībnieki – glābēji.

Plašāku Pašvaldības policijas sagatavotu materiālu par drošību iespējams apskatīt šeit.

Gadījumos, ja bērni ir nokļuvuši nelaimē, visu diennakti ir iespējams sazināties ar Pašvaldības policiju, zvanot uz tālruņa numuru 26160288, bet gadījumos, ja ir nepieciešama ugunsdzēsēju, mediķu vai policijas palīdzība, jāzvana uz tālruni 112.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi