Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-09
Mainīts Siguldas Sporta centra cenrādis un nodarbību kārtība

Siguldas Sporta centrs informē, ka no 15. jūlija atsevišķām nodarbībām mainītas cenas, kas saistītas ar nodokļu izmaiņām. Šīs izmaiņas lielākoties saistītas ar nodarbību vadītāju atalgojumu, kas mainījās saistībā ar sociālā nodokļa aprēķinu, kas stājās spēkā no 1. jūlija.

Turpmāk, apmeklējot grupu nodarbības iekštelpās un uzrādot  Siguldas ID karti, nodarbības makā 8,10 eiro, bet citiem – 9 eiro. Tām grupu nodarbībām, kuras notiek ārtelpās tiks piemērota pazemināta cena – 7,20 eiro, uzrādot  Siguldas ID karti, bet 8 eiro citiem. Cena samazināta, jo nodarbību apmeklētājiem nav iespēja izmantot ģērbtuves un dušas. Siguldas Sporta centrs informē, ka jau iegādātie abonementi tiks izmantoti pēc iepriekšējā cenrāža, nepiemaksājot grupu nodarbību cenu starpību.

Personālais treniņš Vingruma zālē turpmāk vienai personai maksās 25 eiro, 2 personām – 30 eiro, bet trim – 36 eiro.

Spēka zālē personālajam treniņam cena arī turpmāk paliks līdzšinējā – 16 eiro, bet apmeklējuma laiks tiks samazināts no 90 uz 60 minūtēm. Treniņa kvalitāti tas neietekmēs, jo pirmajās nodarbībās treneris apmācīs, kā pareizi iesildīties pirms treniņa un atsildīties pēc treniņa, lai tālāk apmeklētājs to varētu veikt patstāvīgi. Tādējādi personālā treniņa laiks tiks izmantots pilnvērtīgi virzībai uz mērķi, kādu klients kopā ar treneri būs izvirzījuši.

Siguldas Sporta centra Sporta diagnostikā ir precizēts piedāvājums tiem apmeklētājiem, kuri regulāri izmanto ārstniecisko vingrošanu. Individuālā ārstnieciskā vingrošanām bērniem līdz 16 gadiem (4 reizes 30 dienu laikā) izmaksās 62 eiro, savukārt pieaugušajiem (4 reizes 30 dienu laikā) – 70 eiro. Šajā gadījumā nav mainīta cena, bet mainīts abonementu formāts un apmeklējumu biežums, balstoties uz novērotajiem klientu ieradumos un nepieciešamo apmeklējumu biežumu.

Plašāka informācija par Siguldas Sporta centra apmeklējumu un darba laikiem. 

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi