Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +5.2℃, Z vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-27
Krimuldas muižā uzstāsies Ineta Rudzīte un ģitāristu duets “Bague Duo”

31. jūlijā plkst. 18.00 Krimuldas muižā koncertu cikla “Muzikālais kokteilis’21” laikā uzstāsies Ineta Rudzīte un ģitāristu duets “Bague Duo” franču Gypsy jazz koncertprogrammā “Le Chemin”.

Inetas Rudzītes veidotās koncertprogrammas jau labu laiku nav iedomājamas bez franču dziesmām jeb šansoniem, kam ļoti svarīgs ir saturs, vārdi. Izpildītājam emocionāli jābūt tur iekšā, jārada personīgs pārdzīvojums, mūzikā runājot par galvu reibinošu un nelaimīgu mīlestību, skaistu satikšanos, arī skumju šķiršanos, par dzīves mirkļiem, kas tuvi un pazīstami ikvienam.

Koncertprogrammu papildinās “Bague Duo” – divu virtuozu ģitāristu duets, kurā apvienojušies meistari Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks.

Programmai dots nosaukums “Le Chemin” jeb ceļš. Par jūtu mirkļa gaistošo burvību, par dienišķo, dramatisko, neizskaistināto dzīvi visapkārt, par ceļu, kas ejams gan kopā, gan katram savs.

Koncertprogramma veidota kā muzikāls stāstu ceļojums, īpaši piedomājot par atmosfēru un vēstījuma noskaņu. Programmā iekļautas gan visiem zināmās franču dziesmas: “Le Champs Elysees”, “La vie en rose”, arī “Le Petite Fleur”, “C’est Magnifique”, kā arī dziesma no multfilmas “Ratatouille”, “Le festin”, un citi.

Koncerta norises vieta atvērta no plkst. 17.00. Apmeklētājiem pieejama arī kafejnīca “Milly”.

Biļetes cena – 20 eiro, biļeti iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619 (biļešu skaits ierobežots).

Koncerts tiek organizēts kā viens no cikla “Muzikālais kokteilis’21” koncertiem, ieskandinot rehabilitācijas centra “Krimulda” 99 gadu jubileju. Krimuldas muižā vasarā un rudenī paredzēti arī citi koncerti dažādām muzikālām gaumēm: 21. augustā uzstāsies Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvels koncertprogrammā “Koncerts”, 4. septembrī uz skatuves kāps “Carnival Youth”, bet 27. novembrī – Ieva Akurātere (balss) un Aivars Hermanis (ģitāra).

Koncerti notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Pasākumus, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, varēs apmeklēt cilvēki:

  • kuri ir vakcinējušies pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi