×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-16
Fischer slēpošanas centrs 17. augustā apmeklējumam nebūs pieejams

17. augustā notiks 16. Vasaras spēļu posms volejbolā, kuru rīko Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer slēpošanas centru. Šajā dienā Fischer slēpošanas centra trase nebūs pieejama individuāliem apmeklētājiem, kā arī treniņi, kas norisinās trasē, būs pārcelti uz citām treniņu vietām.

Lauras Lapiņas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbība, kas paredzēta plkst. 18.30, netiek atcelta un gaidīs dalībniekus citā vietā. Lai uzzinātu, kur notiks treniņi, ir jādodas uz Fischer slēpošanas centra servisa ēku, kurā klientu menedžere informēs par treniņu norises vietu. Centra servisa ēkā būs iespēja veikt apmaksu par treniņu.

Volejbola sacensības tiek rīkotas jau 16. gadu, un šajā gadā pirmo reizi arī Siguldas pilsētā tiks organizēts sacensību posms, uzņemot zēnu komandas no Daugavas labā krasta novadiem. Sacensību mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus brīvdabas volejbola aktivitātēs, popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, kā arī sagādāt dalībniekiem volejbola svētkus.

Fischer slēpošanas centrs apmeklētājus gaidīs trešdien, 18. augustā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi