Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-08
Siguldas Sporta centrā notiks Latvijas čempionāts akvatlonā

Svētdien, 12. septembrī, Siguldas Sporta centrā norisināsies Siguldas Akvatlons. Šis būs jau ceturtais gads, kad tiek organizētas šīs sacensības, taču šogad tās notiks jaunā statusā – Latvijas čempionāts akvatlonā. Sacensības sāksies plkst. 11.00, toties dalībnieku ierašanās un reģistrācija būs iespējama no plkst. 9.30.

Sacensības norisināsies vairākās grupās un dažādās distancēs. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, to iespējams veikt tiešsaistē vietnē triatlons.lv vai sportlat.lv. Pirms pieteikšanās dalībnieki aicināti iepazīsties ar sacensību nolikumu, kas lasāms šeit.

Dalības maksa – 6–15 eiro.

Sacensības norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi