Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.8℃, DA vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-25
Izsludināta LEADER projektu iesniegumu konkursa vienpadsmitā kārta

Vidzemes lauku partnerība “Brasla” izsludina LEADER projektu iesniegšanas vienpadsmito kārtu uzņēmējdarbības atbalstam. Projektu konkurss norit atbilstoši Vidzemes lauku partnerības “Brasla” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijai 2014.–2020. gadam un 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumu Nr.590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju””, 5.1. aktivitātei “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas”. Projektu iesniegumu pieņemšana norisināsies no 26. decembra līdz 26. janvārim. Kopējais šīs kārtas atbalsta apmērs ir 464 661,12 eiro.

1. rīcība – jaunu produktu un pakalpojumu radīšana, esošo attīstīšana un pārdošanas veicināšana. Rīcības finansējums ir 278 796,67 eiro. 2. rīcība – lauksaimniecības produktu pārstrāde, tostarp mājas apstākļos, produkcijas dizains un pārdošanas veicināšana. Rīcības finansējums – 185 864,45 eiro.

Projektu iesniegumi jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta elektroniskās pieteikšanās sistēmā.

Papildu informācija par projektu iesniegšanu un to vērtēšanas kritērijiem pieejama Vidzemes lauku partnerības “Brasla” tīmekļa vietnē, kā arī Lauku atbalsts dienesta tīmekļa vietnē www.lad.gov.lv. Papildinformāciju iespējams saņemt pie Līgas Kārkliņas, zvanot uz tālruņa numuru 26137342 vai rakstot uz e-pasta adresi Liga@brasla.lv. Siguldas novada pašvaldībā papildinformāciju iespējams saņemt arī pie pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes galvenās lauku attīstības speciālistes Inetas Eriksones, rakstot uz e-pasta adresi ineta.eriksone@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26341991.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi