×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 18. maijs
Šodien sveicam: Inese, Inesis, Ēriks
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-12-01
Pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs agresīvu transportlīdzekļa vadīšanu ziemā

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus pievērst būtiskāku uzmanību savai un līdzcilvēku drošībai uz ceļiem, braukšanas kultūrai un cieņpilnai attieksmei vienam pret otru.

Līdz ar pirmā sniega segu Siguldas novada Pašvaldības policija fiksējusi vairākus gadījumus, kad uz publiskajiem koplietošanas ceļiem Siguldas pilsētā transportlīdzekļi vadīti apzinātā sānslīdē. Visā ziemas periodā Siguldas novada Pašvaldības policija veiks ikdienas profilaktisko darbu ceļu satiksmes drošības veicināšanā, kā arī organizēs un nodrošinās kampaņveidīgus reidus agresīvo transportlīdzekļu vadītāju identificēšanā un nodošanā Valsts policijai.

Transportlīdzekļu vadītāji aicināti apzināties agresīvas transportlīdzekļa vadīšanas pārkāpuma nopietnību un soda bardzību, jo par agresīvu braukšanu apzinātā sānslīdē uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme (stāvlaukumi, laukumi, pagalmi un citviet) Ceļu satiksmes likums paredz naudas sodu no 70 līdz 280 eiro, kā arī 6 pārkāpumu uzskaites soda punktus.

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus aktīvi iesaistīties sabiedriskās kārtības un drošības atbalstīšanā, ziņojot par pārkāpumiem Siguldas novada Pašvaldības policijai uz diennakts tālruni 26160288 vai nosūtot fiksētos faktus par transportlīdzekļa vadīšanu apzinātā sānslīdē (ar identificējumu transportlīdzekli un tā valsts reģistrācijas numuru) uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv. Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus sazināties ar Pašvaldības policiju, izmantojot arī Siguldas mobilo lietotni, sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.


© www.sigulda.lv


Pasākumi