×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 23. aprīlis
Šodien sveicam: Jurģis, Juris, Georgs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-16
​Tiks organizēti informācijas un atbalsta punkti Ukrainas civiliedzīvotājiem

Šodien, 16. martā, no plkst. 9.00 līdz 16.00 Mālpilī, Pils ielā 7, būs pieejams Ukrainas atbalsta informācijas punkts, kurā Ukrainas civiliedzīvotājiem būs iespējams uzzināt un saņemt dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību, savukārt vietējiem iedzīvotājiem būs iespēja saņemt informāciju par atbalsta iespējām vairāk nekā 200 Ukrainas civiliedzīvotājiem, kas mājvietu raduši Siguldas novadā.

Savukārt ceturtdien, 17. martā, no plkst. 9.00 līdz 16.00 Siguldā, Pils ielā 10, kultūras centrā “Siguldas devons” darbosies Ukrainas atbalsta informācijas centrs, kurā Ukrainas kara bēgļiem būs iespējams uzzināt par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību. Atbalsta centrā tiks sniegtas konsultācijas par pašvaldības sociālo palīdzību un pabalstiem, atbalstu mājokļa nodrošināšanā, nodarbinātību, bērnu izglītības iespējām un sarunvalodas apguvi, kā arī tiks sniegta nepieciešamā informācija vīzu un uzturēšanās atļauju saņemšanai, jo, lai varētu ilglaicīgi uzturēties un strādāt Latvijā, Ukrainas pilsoņiem jāsaņem ilgtermiņa vīzas, kurām iespējams pieteikties Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) filiālēs Rīgā vai Cēsīs.

Ukrainas atbalsta informācijas centrs “Siguldas devonā” no plkst. 9.00 līdz 16.00 darbosies arī 22. martā un 24. martā.

Lai atvieglotu informācijas un palīdzības saņemšanu, Ukrainas iedzīvotājiem no 16. marta katru darbdienu no plkst. 9.00 līdz 16.00 pieejams informatīvais tālrunis 65505888, kur informāciju par atbalsta iespējām varēs saņemt gan latviešu, gan krievu valodā. Krīzes gadījumos aicinām 24/7 sazināties ar Pašvaldības policiju, zvanot uz tālruņa numuru 26160288.

Jau ziņots, ka Siguldas novada pašvaldība Mālpilī radusi iespēju izmitināt vairāk nekā 80 Ukrainas civiliedzīvotājus un plānots, ka drīzumā ieradīsies vēl 40 ukraiņu jaunieši. Šiem cilvēkiem pašvaldība jau nodrošinājusi atbalstu saņemt vīzas, kā arī pašvaldības un valsts atbalstu. Kopumā Siguldas novada pašvaldība var izmitināt vairāk nekā 160 cilvēkus, bet Ukrainas civiliedzīvotājiem mājvietu nodrošina arī novada iedzīvotāji, līdz ar to novadā uzņemto ukraiņu skaits jau drīzumā pārsniegs 200 cilvēkus. Pašvaldība atgādina, ka lai dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto atbalstu, Ukrainas pilsoņiem jāsaņem ilgtermiņa vīzas. Plašāka informācija par atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem pieejama šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi