×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-04-07
Ar tradicionālo Zaķu olimpisko skrējienu atklās Šūpoļu festivālu Siguldā

Lieldienu laikā, no 16. līdz 18. aprīlim, Siguldā jau sesto gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls, kuru sestdien, 16. aprīlī, plkst. 13.00 tradicionāli atklās Zaķu olimpiskais skrējiens ar startu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā.

Aptuveni kilometru garajā skrējienā no dzelzceļa stacijas līdz Siguldas Svētku laukumam dalībniekiem uzturēt sportisko garu palīdzēs novada olimpieši – brāļi Andris un Juris Šici, Martins un Tomass Dukuri, kā arī Inārs Kivlenieks. Skrējienā aicināti piedalīties lieli un mazi skrējēji, jo tas būs jautrs, drošs un ģimenēm draudzīgs. Vienīgais noteikums, lai piedalītos skrējienā, ir ērts apģērbs un zaķa ausis, pašu darinātas vai pirktas, līmētas, krāsotas vai grieztas!

Šogad skrējienā zaķa ausis iezīmēs ne tikai Siguldas novada oranžās krāsas, bet arī mūsu draugu ukraiņu karoga krāsu toņi. Zaķa ausis īpaši šim gadam veidos arī biedrība “Cerību spārni” kopā ar sociālo uzņēmumu “Visi Var”. Uz pasākumu tiks aicinātas arī Ukrainas patvēruma meklētāju ģimenes, kuras mitinās Siguldas novadā.

Sasniedzot finišu, Zaķu skrējiena dalībnieki varēs kārtīgi izvingroties, iesildīties Šūpoļu festivāla baudīšanai kopā ar Siguldas novada olimpiešiem, izcīnīt uzvaras olimpiskās olu kaujās un uzgrauzt pa sulīgam olimpiskā spēka burkānam!

Jau ziņots, ka no 16. līdz 18. aprīlim Siguldā norisināsies Lieldienu tradīcijām bagātais Šūpoļu festivāls, kura laikā Siguldas pilsētas centrā būs izvietotas turpat 100 šūpoles un vides objekti, ko aplūkot pastaigu maršrutā Siguldas dzelzceļa stacijas laukums – Maija parks – mākslu skola “Baltais flīģelis” – Svētku laukums – kultūras centrs “Siguldas devons”. Atsevišķi objekti un šūpoles atradīsies arī citās Siguldas novada teritorijās un iecienītākajās skatu vietās Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Šie svētki mums sniegs kopības sajūtu, baudot latviešu tradīcijas, kā arī atbalstot Ukrainu šajā īpaši smagajā laikā.

Zaķi šūpojas Siguldā!

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi