×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 2. marts
Šodien sveicam: Lavīze, Luīze, Laila
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-23
Siguldas svētkos izskanēs amatiermākslas un citu radošo novada kolektīvu koncerti

28. maijā Siguldas svētki “KOPĪBA”​ aicina būt kopā un svinēt kopību amatiermākslu kolektīvu koncertos, svētku gājienā un citās aktivitātēs, kas būs piemērotas gan maziem, gan lieliem. Amatiermākslas un citu radošo novada kolektīvu koncerti no plkst. 14.00 izskanēs pie kultūras centra “Siguldas devons” un Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā.

Tāpat Siguldas svētkos ikvienu iepriecinās svētku aktivitātes bērniem, koncerts ar grupu “Labvēlīgais tips”. Vairākās vietās pilsētā sadarbībā ar novada uzņēmējiem kafejnīcas un restorāni būs atvērti svētku svinībām līdz pat plkst. 2.00 naktī. Plašāka svētku programma apskatāma šeit.

Koncerti pie kultūras centra “Siguldas devons”:

 • plkst. 14.00–14.40 Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas jauniešu simfoniskais orķestris, sieviešu kori “Lettegore” no Lēdurgas, “Teiksma” no Siguldas, vīru koris “Vecie draugi” no Krimuldas;
 • plkst. 14.40–15.10 senioru koris “Atblāzma” no Inčukalna, “Gāle” no Siguldas, senioru deju kopa “Sniegaroze” un “Preilene” no Siguldas, senioru vokālais ansamblis “Rezēdas” no Mālpils;
 • plkst. 15.10–15.20 sporta deju klubs “Zīle” no Siguldas;
 • plkst. 15.25–15.45 senioru vokālais ansamblis “Melodija” un “Saltavots” no Siguldas, “Sidgundietes” no Mālpils;
 • plkst. 15.45–15.55 sporta deju klubs “Zīle” no Siguldas;
 • plkst. 16.00–16.50 kopkoris – jauktais koris “Atvars” no Siguldas, “Mergupe” no Mālpils, “Mežābele” no Inčukalna, “Spārni” no Siguldas;
 • plkst. 16.55–17.10 Siguldas novada Jaunrades centra breika dejotāji – “Sigulda Rockers-Breakdance Team”;
 • plkst. 17.10–17.40 bigbends “Sigulda”;
 • plkst. 17.40–19.00 Inčukalna pūtēju orķestris un Siguldas Absolventu orķestris.

Koncerti Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā:

 • plkst. 14.00–14.15 Siguldas pagasta pūtēju orķestris;
 • plkst. 14.15–14.35 mākslu skolas “Baltais flīģelis” koris;
 • plkst. 14.40–15.10 Siguldas pagasta pūtēju ansamblis;
 • plkst. 15.15–15.40 senioru deju kolektīvi – Allažu senioru deju kolektīvs, “Kniediņš” no Mālpils, “LG Virši” no Inčukalna;
 • plkst. 15.40–16.00 folkloras kopa “Senleja” no Siguldas;
 • plkst. 16.00–16.15 mākslu skolas “Baltais flīģelis” jauniešu orķestris “Sudrabskaņa”;
 • plkst. 16.20–16.50 jauniešu deju kolektīvs “Māra” no Mālpils, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dūka” no Siguldas;
 • plkst. 16.50–17.20 folkloras kopa “Putni” no Lēdurgas;
 • plkst. 17.20–18.00 vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzirnakmeņi” no Krimuldas, “Lēdurga”, “Ķimelītis” no Allažiem un “Runči un kaķes”, “Virši” no Inčukalna.

Atgādinām, ka tradicionāli Siguldas novadā apdzīvotās vietās tiek svinēti pagastu svētki, tostarp arī pilsētas svētki, kuri kopā pulcē visus novada ļaudis un amatiermākslas kolektīvus. Maija beigās tradicionāli atzīmējam Siguldas pilsētas dzimšanas dienu, Krimuldas pagastā 9. jūlijā tiks atzīmēta Reģu diena, bet Mālpilī 2. jūlijā – Zemeņu svētki. Inčukalna pagastā 16. jūlijā notiks 51. Dziesmu un 18. jūnijā – Deju svētki, bet Allažos un Morē pagastu svētki noritēs 20. un 27. augustā. Lēdurgas pagastā Purva diena tiks atzīmēta 9. jūlijā, 22. jūnijā īpaši tiks ieskandināti Vasaras saulgrieži, savukārt Siguldas pagasta Apkaimes svētki notiks 2. jūlijā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi