×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-04-04
Šūpoļu festivāla ietvaros Siguldā norisināsies Lieldienu tirgus

Šogad Siguldā norisināsies jau septītais Šūpoļu festivāls un Siguldas Svētku laukumā apmeklētājiem būs iespēja gan izšūpoties, gan iegādāties gardumus svētku galdam un noderīgas amata meistaru radītas lietas mājai un dāvanām, kā arī pašam kļūt par amatnieku “Zum-Zum” izzinošajās un radošajās darbnīcās.

Svētku laukumu ieskandināsim 8. aprīlī plkst. 13.00 ar plašu piedāvājumu no bioloģiski sertificētām zemnieku saimniecībām – jaunie zaļumi, gaļa, fermentētās mērces, smiltsērkšķu un upeņu produkcija, gardi marinējumi, piena produkti, maize, medus, kūciņas un našķus, kā arī amatu meistaru un mākslinieku darinātas lietas.

9. aprīlī (plkst. 11.00–16.00) turpināsies šūpošanās un tirgus jampadracis, plašāk pārstāvot amatnieku un mākslinieku ražojumus – koka izstrādājumi, dažādu materiālu rotas, lampas, pinumi, dabīgas sveces, keramika un porcelāns, apģērbi, dabīga kosmētika un citi darinājumi no vietējiem ražotājiem.

Abas dienas darbosies bezmaksas “Zum-Zum” darbnīcas bērniem, kur mazākie ar vecāku un “Gemoss darbnīcu parks” palīgu līdzdalību varēs meistarot līdzi ņemamu kukaiņu viesnīcu. Uz vietas būs īsti darba instrumenti un nopietna darbošanās ar koku un dabas materiāliem. Kāpēc šādu viesnīcu kukaiņiem būvēt, stāstīs “Bišu draugs”. Ar “Zum-Zum” feju līdzdalību čaklie pirkstiņi varēs izgatavot mazu čiekuru bitīti. Darbnīcas norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu Siguldas novada kultūras un sabiedrībai nozīmīgu projektu konkursa ietvaros.

Tirdziņa apmeklētāji arī šogad par ziedojumiem varēs nobaudīt tradicionālo ukraiņu boršču, kā arī par apmeklētāju garšu kārpiņu labsajūtu rūpēsies vietējie šefpavāri no “Kungu Rija”, “Mr. Biskvīts” un “Džapsi Pizza”.  

“Mūsu Bio tirgus” mērķis joprojām zaļš – pievērst iedzīvotāju uzmanību ekoloģijas un vides tēmai, rūpēties, lai pie jums nonāk veselīgie bioloģiskās lauksaimniecības produkti un iepazīstināt sabiedrību ar vietējiem amatniekiem un māksliniekiem. Lai mums raibi un priecīgi svētki kopā Siguldā!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi