×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-04-05
Latvijā lielākā ziedošā zaķa atklāšana un tradicionālais Zaķu olimpiskais skrējiens dos startu 7. Šūpoļu festivālam

Lieldienu brīvdienās, no 8. līdz 10. aprīlim, Siguldā jau septīto gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls. Tas sāksies ar Latvijā lielākā ziedošā zaķa atklāšanu un tradicionālo Zaķu olimpisko skrējienu, kuram starts tiks dots plkst. 13.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā.

Teju kilometru garajā Zaķu skrējienā no dzelzceļa stacijas līdz Siguldas Svētku laukumam skrējiena dalībniekiem uzturēt sportisko garu palīdzēs novada olimpieši – Andris Šics, Inārs Kivlenieks, Gints Bērziņš un Mārtiņš Bots. Jāņem vērā, lai piedalītos skrējienā, ir nepieciešams ērts apģērbs un zaķa ausis, pašu darinātas vai pirktas, līmētas, krāsotas vai grieztas. Skrējiena un vienlaicīgi arī festivāla starta signāls būs atraktīvā Valtera Krauzes pārziņā.

Sasniedzot finišu, Zaķu skrējiena dalībnieki varēs kārtīgi izvingroties, iesildīties Šūpoļu festivāla baudīšanai kopā ar Siguldas novada olimpiešiem, izcīnīt uzvaras olimpiskās olu kaujās un uzgrauzt pa sulīgam olimpiskā spēka burkānam!

Zaķa gadā zaķim īpašs gods! Sadarbībā ar SIA “Yes We Can” komandu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā būs atcilpojis īpašs Lieldienu pārsteigums – Latvijā lielākais ziedošais Zaķis, kurš priecēs ikvienu festivāla apmeklētāju, ļaujot iemūžinot atmiņas kopā ar košo garausi.

Jau ziņots, ka no 8. līdz 10. aprīlim Siguldā norisināsies Lieldienu tradīcijām bagātais Šūpoļu festivāls, kura laikā Siguldas pilsētas centrā būs izvietotas turpat 100 šūpoles un vides objekti, ko aplūkot pastaigu maršrutā Siguldas dzelzceļa stacijas laukums–Maija parks–kultūras centrs “Siguldas devons”–Svētku laukums. Atsevišķi objekti un šūpoles atradīsies arī citās Siguldas novada teritorijās un iecienītākajās Gaujas Nacionālā parka skatu vietās. Visus festivāla objektus atrast palīdzēs Siguldas novada mobilajā lietotnē un sociālo tīklu vietnēs ievietotā digitālā festivāla karte. Festivāla apmeklētāji divu dienu garumā varēs apmeklēt arī Lieldienu tirdziņu, kas, kā ierasts, organizēts sadarbībā ar iniciatīvu “Mūsu Bio Tirgus”. Arī šogad visi kopā sniegsim atbalstu ukraiņu kopienai.

Atgādinām, ka 8. aprīlī plkst. 13.00 saistībā ar Zaķu olimpisko skrējienu, tiks slēgta Pils iela posmā no Ausekļa ielas līdz Leona Paegles ielai un Leona Paegles iela visā ielas garumā.

 

Zaķi šūpojas Siguldā!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi