×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-03-14
2. aprīlī sāksies pieteikumu iesniegšana konkursā “Māmiņa. Uzņēmēja.”

Siguldas novada pašvaldība izsludina konkursu “Māmiņa. Uzņēmēja.” ar mērķi motivēt māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, kā arī veicināt jaunu produktu attīstību un pilnveidot pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt esošas uzņēmējdarbības paplašināšanu.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 12 000 eiro, maksimālais viena projekta idejas īstenošanai pieejamais līdzfinansējums ir līdz 3 000 eiro. Iecerētās aktivitātes realizējamas 12 mēnešu periodā no līguma parakstīšanas brīža.

 

Konkursā var pieteikties gan fiziskas personas, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

  • māmiņa, kas audzina bērnu vecumā līdz desmit gadiem (ieskaitot);
  • deklarētā dzīvesvieta ir novada teritorija ne vēlāk kā uz konkursa norises kalendārā gada 1. janvāri plkst. 0.00;
  • saimnieciskās darbības veicēja un kuras reģistrācija notikusi ne vēlāk kā 36 mēnešus pirms Konkursa pieteikuma iesniegšanas.

Var pieteikties juridiska persona ar sekojošiem nosacījumiem:

  • uzņēmuma dibinātāja ir sieviete;
  • uzņēmums, kura apgrozījums nepārsniedz 150 tūkstoši eiro gadā;
  • veic saimniecisko darbību Siguldas novadā un to reģistrācija notikusi ne vēlāk kā 36 mēnešus pirms konkursa pieteikuma iesniegšanas.

Konkurss norisināsies trīs kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam un kritērijiem – pēc administratīvās atbilstības, pēc satura un kvalitatīvajiem rādītājiem, un trešajā kārtā tiks vērtētas konkursa dalībnieču prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Konkursa pieteikumu pieņemšana sāksies 2. aprīlī un noslēgsies 2. maijā. Iesniegtos projektus vērtēs seši žūrijas komisijas locekļi, kuras sastāvā ir uzņēmumu un pašvaldību pārstāvji.

Konkursa “Māmiņa. Uzņēmēja.” ietvaros 10. aprīlī plkst. 16.00–18.00 Siguldas pils kvartāla Muižas koka mājā “Cloudberry” telpās tiks rīkots informatīvs seminārs, kura laikā varēs detalizētāk iepazīties ar konkursa noteikumiem, kā arī saņemt atbildes  uz citiem aktuāliem jautājumiem saistībā ar konkursa projekta izstrādi.

Konkursa pieteikuma dokumentus var iesniegt:

  • personīgi vienā oriģināla eksemplārā papīra formā slēgtā aploksnē visos novada klientu apkalpošanas centros un identisks elektronisks eksemplārs jānosūta uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv;
  • pa pastu pieteikumu jānosūta vienā oriģināla eksemplārā papīra formā uz adresi Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novada, LV-2150, un identisks elektronisks eksemplārs uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv;
  • ar drošu elektronisko parakstu parakstīts pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv.

Konkursa dokumentācija:

Konkursu “Māmiņa. Uzņēmēja.” rīko un finansē Siguldas novada pašvaldības iestāde “Siguldas novada Attīstības aģentūra”, konkurss tiek organizēts jau no 2016. gada. Šogad pašvaldība uzņēmējdarbības atbalstam turpinās realizēt sadarbībā ar AS “SEB banka” un citām pašvaldībā grantu programmu konkursu “(Ie)dvesma” un atbalstu sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumiem konkursu “Augšup”.

Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29998853.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi