×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-31
Sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam, aicina pievērst uzmanību bērnu drošībai un ceļu satiksmes noteikumiem

Siguldas novada Pašvaldības policija, sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam aicina vecākus ar bērniem pārrunāt ceļu satiksmes noteikumus, ugunsdrošības un drošības uz ūdens pamatprincipus, kā arī izskaidrot, kā rīkoties gadījumos, ja radies apdraudējums bērnu vai viņu draugu drošībai un veselībai, kādos gadījumos un kur meklēt palīdzību.

Tāpat īpaši uzmanīgus Pašvaldības policija aicina būt autobraucējus, kuriem policijas darbinieki atgādina, ka daudzviet pilsētā uzstādītas ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes, kas nosaka, ka braukšanas ātrums ir 30 kilometri stundā, kā arī ceļa zīmes “Dzīvojamā zona”, kuru darbības zonā braukšanas atļautais ātrums ir 20 kilometri stundā.

Savukārt bērniem un jauniešiem Pašvaldības policijas darbinieki atgādina, ka pilsētā jāpārvietojas pa ietvēm, bet ar velosipēdu – pa veloceliņiem, un vienmēr pirms gājēju ietvju šķērsošanas ir jāpārliecinās par drošību. Tiem, kas vēlas vasaru aizvadīt pie ūdenstilpēm, pieejama labiekārtota pludmale pie Gaujas, kurā apmeklētāju drošību uzrauga kārtībnieki – glābēji.

Plašāku Pašvaldības policijas sagatavotu materiālu par drošību iespējams apskatīt šeit.

Gadījumos, ja bērni ir nokļuvuši nelaimē, visu diennakti ir iespējams sazināties ar Pašvaldības policiju, zvanot uz tālruņa numuru 26160288, bet gadījumos, ja ir nepieciešama ugunsdzēsēju, mediķu vai policijas palīdzība, jāzvana uz tālruni 112.


© www.sigulda.lv


Pasākumi