Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 2. decembris
Šodien sveicam: Meta, Sniedze
Laika ziņas: Sigulda -4.1℃, DA vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Attālinātā tikšanās ar pašvaldības vadību un pašvaldības speciālistiem

19. oktobris 16.00

Atbilstoši valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, lai rīkotos atbildīgi un neveicinātu Covid-19 izplatību, Siguldas novada pašvaldības vadība nolēmusi ikgadējās iedzīvotāju tikšanās organizēt attālināti. Lai Siguldas novada iedzīvotājiem saglabātu iespēju pārrunāt aktuālos jautājumus, aicinām izvēlēties sev ērtāko saziņas veidu:

  • iesūtīt savu ierosinājumu akcijā “Dāvini ideju domei”, aizpildot anketu šeit vai kādā no pašvaldības klientu apkalpošanas centriem;
  • rakstīt ziņu uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv;
  • rakstīt ziņu tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Vēstule pašvaldībai”;
  • sūtīt savu ierosinājumu Siguldas mobilajā lietotnē;
  • rakstīt privātu ziņu Siguldas novada pašvaldībai sociālo tīklu vietnē FacebookTwitter un Instagram;
  • 19., 21. un 26. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 zvanīt uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388 un aprunāties ar Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Uģi Mitrevicu un citiem domes vadības pārstāvjiem.

Šogad savus ierosinājumus visa novada teritorijas attīstībai īpaši aicinām izteikt arī Mālpils, Krimuldas, Lēdurgas un Inčukalna pagastu iedzīvotājiem.

Ar šajā gadā padarītajiem darbiem, kā ierasts, varēs iepazīties pašvaldības izveidotā informatīvajā materiālā, kurš no 18. oktobra būs pieejams elektroniskā formātā tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

Pasākumi