Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +22.7℃, D vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-03-22
Ansamblis „Apelsīns” – skates laureāts

Siguldas novadu Vidzemes novadu vokālo ansambļu skates „Balsis” II kārtā pārstāvēja Siguldas pilsētas vidusskolas 3.–4.klašu vokālais ansamblis „Apelsīns”, kas ieguva visaugstāko vērtējumu jaunāko klašu grupā – 43,18 punktus, un I pakāpi.

Skate notika 11.martā Smiltenes vidusskolā, saskaņā ar Valsts izglītības satura centra nolikumu uz II kārtas skati varēja tikt izvirzīts tikai viens vokālais ansamblis no katra novada, kurš ieguvis augstāko novērtējumu vai I pakāpes diplomu I kārtas skatē.

Skatei kopumā bija pieteikts 21 kolektīvs. Dalībnieki atzina, ka Vidzemes novadā visiem ansambļiem ir bijis ļoti augsts līmenis, arī žūrijai – Mūzikas pedagoģei, Latvijas Nacionālā kultūras centra Vokālo ansambļu nozares padomes priekšsēdētājai Mārītei Putniņai, diriģentei un vokālās grupas „Latvian Voices”dziedātājai Norai Vītiņai un diriģentam Jānim Grigalim, prasības bijušas augstas un stingrs vērtējums par skolotāju ieguldīto vokālo darbu un „a capella” dziedājumu.

„Skolēnu acīm ir jādzirksteļo, un skolotājiem jāprot bērnos radīt motivāciju dziedāt, tikai tad būs labs rezultāts”, ar gandarījumu piebilst skolotāja Līga Trupavniece, ansambļa „Apelsīns” vadītāja.

28.aprīlī Siguldas 1.pamatskolas zālē ansamblis „Apelsīns” un citi kolektīvi sniegs pavasara koncertu. Visi laipni aicināti!

Vidzemes novadu izglītības iestāžu vokālo ansambļu skates „Balsis” II kārtas rezultātus pieejami šeit.

Informāciju sagatavoja:
Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos
Sandra Ķirule


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi