Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +17.3℃, DA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-04-27
Siguldā notiek starpnovadu alternatīvā sākumskolas olimpiāde

Pagājušajā nedēļā – 21.aprīlī, Siguldas pilsētas vidusskolā bija ļoti darbīga diena – skolā notika starpnovadu alternatīvā sākumskolas olimpiāde. Tajā piedalījās 218 skolēni no Siguldas novada skolām, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola un Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskolas, kuri pārbaudīja savas zināšanas dažādos mācību priekšmetos.

1.un 2.klašu skolēni veica kompleksās olimpiādes darbus, bet 3. un 4.klašu skolēni pildīja uzdevumus matemātikā un latviešu valodā. Laikā, kad daļa skolēnu sacentās ,,zināšanu cīņās”, Siguldas pilsētas vidusskolas 3.klašu skolēni piedalījās jautrās sporta spēlēs. Katram skolēnam bija iespēja pārbaudīt savas sadarbības prasmes, veicot uzdevumus dažādās stafetēs. Lielu pārsteigumu sagādāja īpašais viesis – Mihails Arhipovs – bijušais bobslejists, Latvijas skeletona izlases fiziskās sagatavotības treneris.

Savukārt 4.klašu skolēni devās orientēšanās pārgājienā pa pilsētu. Pēc sporta skolotāju sagatavotajām norādēm attēlos,viņiem vajadzēja atrast visiem labi pazīstamus objektus Siguldā.

Jautrā ceļojumā ar gaisa vagoniņu uz Krimuldu devās 1.a un 1.c klases skolēni.

Mūsu lielā skola kļuva bagātāka ar kaimiņskolu un mūsu pašu skolēnu cīņassparu, prieku par padarītu darbu un gandarījumu par labi pavadītu laiku!


Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas
Ārpusklases pasākumu koordinatore Māra Taimiņa

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi