Pirmdiena, 16. decembris
Šodien sveicam: Alvīne
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, R vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-30
Termiski neapstrādātu ēdienu meistarklase Jauniešu centrā „Mērķis”

31.maijā plkst.17.00 Jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” norisināsies Siguldas novada pašvaldības konkursa „Jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2016” projekta pasākums „Termiski neapstrādātu ēdienu meistarklase”.

Siguldas iedzīvotāji, īpaši jaunieši, tiek gaidīti uz dzīva un termiski neapstrādāta ēdiena gatavošanas meistarklasi, ko vadīs projekta autore Līva Gaile.

Meistarklasē maltīte tiks gatavota no Latvijā un pašu dārzā audzētiem produktiem. Būs iespēja kopīgi gatavot svaiguma kokteiļus, uzzināt vērtīgas receptes, kā arī mieloties ar diedzējumiem, degustēt svaigēdāju ražotos gardumus un citus spēcinošus ēdienus un dzērienus. Gan meistarklases laikā, gan pēc tam paredzēta diskusija.

Pasākuma mērķis ir iedrošināt cilvēkus ieviest savā uzturā vairāk vitamīniem un minerālvielām bagātas, termiski neapstrādātas maltītes, veicināt izpratni par to nepieciešamību.

Pasākumā vietu skaits ir ierobežots, tāpēc sava dalība ir jāpiesaka, rakstot uz e-pastu projekts.mosties@inbox.lv. Pieteikšanās līdz 31.maija plkst.13:00.

Ieeja – bez maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi