Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona
Laika ziņas: Sigulda +23.4℃, ZR vējš 3.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-07-07
Aicina ieteikt speciālistus Veselības un sporta nedēļai

No 12. līdz 18.septembrim Siguldas novadā norisināsies Veselības un sporta nedēļa, kuras ietvaros 17.septembrī jau desmito reizi notiks arī Veselības diena. Veselības dienā novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, veikt veselības pārbaudes un gūt vērtīgu informāciju par veselīgu dzīvesveidu, bet visas nedēļas garumā iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties dažādās bezmaksas sporta nodarbībās.

Pasākuma organizatori aicina novada iedzīvotājus līdz 4.augustam uz e-pastu prese@sigulda.lv vai pa tālruni 80000388 sniegt savus ierosinājumus par speciālistiem, pārbaudēm un lektoriem, kurus vēlētos apmeklēt Veselības un sporta nedēļas laikā.

Tāpat aicināti pieteikties sadarbības partneri un speciālisti, kas vēlas iesaistīties Veselības un sporta nedēļas aktivitātēs.

Veselības un sporta nedēļā, kas norisinājās šī gada aprīlī, dažādās aktivitātēs piedalījās gandrīz tūkstoš novadnieku.

Veselības un sporta nedēļu Siguldas novadā organizē Siguldas novada pašvaldība un nodibinājums Latvijas Pacientu atbalsta centrs, piesaistot sadarbības partnerus. Veselības diena tiek rīkota divas reizes gadā kopš 2012.gada, dodot iespēju novadniekiem bez maksas apmeklēt ārstus, speciālistus un veikt veselības pārbaudes. Kopš 2015.gada projekts ir kļuvis vērienīgāks – tiek organizēta Veselības un sporta nedēļa, kuras laikā novada iedzīvotājiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, kas vērstas uz veselības uzlabošanu un aktīva dzīvesveida veicināšanu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi